Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett mostanában megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett mostanában megoldás a nőknél az, hogy letiltják a "kéretlen" udvarlót?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan, hogy próbáltam a maximumot kihozni az adott helyzetből. Annyira kedves voltam amennyire tudtam, meghívtam mindenre, viccelődtem, foglalkoztam vele, a cicáját is megetettem, minden.

Megszerettem, meghallgattam a zenéket amiket szeret, beleolvastam a könyvekbe, beszélgettünk. Mondhatni kicsit beleszerettem, de nem nyomultam.

Aztán egyszer csak letiltott.

Többé nem tudtam vele beszélni.

Abban a pillanatban hogy letiltott számára ez olyan volt mintha megrugdosott volna virtuálisan, hogy na takarodj és képszakadás.


Mélyen elszomorít ez az egész és sajnos egyre gyakrabban futok ebbe bele? Nem gondolják a nők ilyenkor, hogy ez gonoszság?


2017. nov. 1. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem értenek másból. Nem kell túlérzékenynek lenni.
2017. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Sok hüle van és ezért ráálltak erre, sajnos néha a jófej srácok is így járnak mostanában a hülék miatt, ne vedd a szívedre. Inkább haragudj a sok baromra akik miatt a lányoknak nincs más választásuk, mint ez a drasztikus eszköz.
2017. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ködös November ***** válasza:
63%

Könnyebb megnyomni a tiltás gombot, mint őszintének lenni, és tisztázni a helyzetet. Abba bele sem gondolva, hogy a másiknak ez milyen rossz érzés.

Amit én sem értek, hiszen emberek vagyunk, tudnánk beszélgetni normálisan, ha akarnánk...

2017. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen nem képesek megmondani őszintén. Sőt, már elítélendő ha valaki őszinte. Az meg mindig egyszerűbb megoldás, hogy szimplán letilt minthogy megmondja mi a is a baj. Ez van, ezt kell szeretni.
2017. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A cicának vitaminos tápot adtál, vsgy valami olcsót? Lehet, hogy ez volt a baj.
2017. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért ez elég kemény.

Férfiből vagyok és nem a legérzékenyebb típusból, de amikor 1 hét beszélgetés + randi után letilt a csaj mint valami creep-et, egy kicsit azért mellbebasz.

2017. nov. 1. 23:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondhatni úgy, hogy sétálnék ki az erkélyre leugrani kb. Mert ezek szerint annyit érhetek mint egy pállott faszú litván kamionos.
2017. nov. 1. 23:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a litvánokkal???
2017. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat valamit biztos csinalhattal, hogy igy letiltott. En is csak olyan esetben tedzrm, ha mar nagyon idegesit az illeto, es nincs mas modszer. Es mostanaban egyre tobbszor fordul ez elo...
2017. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert neveletlen, gyáva emberek sajnos vannak. Mindkét nemből - férfiak is simán bejátsszák ezt.
2017. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!