Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Csalásnak tekintitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csalásnak tekintitek a natúr sminket?

Figyelt kérdés

BB krém és szempillaspirál, tehát kb ilyen szintű változásról van szó:

[link]


[link]


rajta egy picit több van, de nálam is kb ilyen szintű

a változás:

[link]


(sok, hosszú, de szőke szempillám van, kb ennyire látványos a változás nálam, ha csak szempillaspirált viselek. Tudom, hogy rajta alapozó is van, nekem szerencsére nem ilyen problémás a bőröm. Persze ilyen szép sem vagyok, ha egy nagyon picit hasonlítunk is)


2017. nov. 2. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedős, hanem véleményre kíváncsi kérdés
2017. nov. 2. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
én annak, de ez neked miért fontos?
2017. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem foglalkozok ilyenekkel. Nézzen ki a csaj jól, ha velem találkozik. Hogy milyen módon teszi, naturál, erős smink, vagy semmi smink, az mindegy. A lényeg, hogy bejöjjön.
2017. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok az emberek véleményére így átlagban.
2017. nov. 2. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

szerintem a 3. csaj pattanásosan sokkal jobba néz ki :D

lehet hülye vagyok, de nekem azt sugallja, hogy önmagát akarja mutatni és nem agyon sminkelve elrejti, jobban bejönne az első kép, mint a másodikon, mondjuk nálam a mosolya mindent visz, fontos, hogy mosolygós legyen és neki szép a mosolya :) elég csak megnézni mosolyközben mennyire ráncos a szája, tehát sokat mosolyog :P


de persze fontos, hogy jól érezze magát a másik randin, ha akarja ennyire elfedheti magát, de nekem sokkal jobban bejön ha természetes, akár a szépség hibákkal együtt :)

én sem sminkelem magam semennyire, felvállalom a saját szépséghibáimat :)


24F

2017. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!