Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyéznek le, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyéznek le, mert esélyesnek tartom, hogy ezeknek az egyetemista lányoknak támogatóik vannak?

Figyelt kérdés

Rendkívül dekoratív lányok, nem gazdag, fehárgalléros, hanem melós szülőkkel. Nem dolgoznak, ösztöndíjat sem nagyon kapnak, legalábbis ennyit biztos nem.


-költségtérítéses képzésen vannak, fizetik, nem vesznek fel diákhitelt

-szép albérlet

-drága ruhák, és nem ilyen zara meg h&m kategóriák, hanem százezres cipők, táskák, órák, szőrme mellények stb.

-iPhone

-utazások, fesztiválok, teli van az instagramjuk vele, hogy hol járkáltak nyáron, melyik országban, melyik fesztiválon


Mégis miből? :D



2017. nov. 3. 19:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
4%

# 23


Milyen kérdésem? Hülye vagy mint a segg, sebaj.

2017. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
84%
24-es, nem neked reagaltam, hanem a kerdezonek, de nyugodtan ugass le rogton mindenkit magad korul :"D.
2017. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
5%

# 25


Te nagyon belezavarodtál már ebbe, szerintem engedd el.

2017. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

Kár ezen vitázni, lényegtelen téma.

Biztosan vannak ilyenek. Főleg, ha abba gondolok bele, hogy a Woodman casting videókban tucatjával vannak fiatal magyar lányok. És ez csak egyetlen filmrendező.

Ha ennyien hajlandóak videókban a világ előtt pénzért dugni, akkor biztos legalább ennyien hajlandóak valakinek a kitartójai lenni. És még videó sincs róluk a neten.


Az ösztöndíj valóban minimális összeg. Az már jócskán örülhet aki 30-40 ezret megkap havonta. Szerintem néhány százan lehetnek akik ettől jelentősen többet kapnak Bsc képzés alatt.

2017. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
72%
Jaaa, gondolom te a kerdezo vagy masik profilrol, hogy megtamogasd az ostobasagodat :"D.
2017. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
51%
22 neked se ártana olvasni tanulnod ;)
2017. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
62%

28

27-es vagyok és nem az az 56%-os akivel eddig vitáztál. Csak mondom, még mielőtt nagyobb félreértések is lennének.

2017. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
3%
Azért vicces, hogy te írogatsz meg pontozgatsz egyszerre egy 72 meg egy 79%-os profilról, és te vagy az első, aki ezzel vádaskodik. :D
2017. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Most epp azon vagy hogyan tehetned ezt meg nyilvanvalobba? :D
2017. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

nem kizárt, kérdező, bár ehhez a témához nagyon nem tudok hozzászólni, mert nincsen az ismerősi körömben olyan lány, akiről biztosan tudnám vagy sejteném, hogy ezt csinálja (pedig egyetemista vagyok), de el tudom képzelni.

azt azért hozzátenném, hogy a drága ruhákat meg lehet máshogy is venni... valami akcióban (na nem a Glamour-napokra gondolok vagy egy plázás leárazásra!), külföldről, vagy tényleg hamisítványok is lehetnek. esetleg kölcsönbe is kaphatták. lehet, hogy gazdag rokon, nagyszülő fizet, erre láttam már példát. az is lehet, hogy van jól fizető, hostess/modell munkájuk, az instagramon, közösségi médiában pedig mindenki szereti felturbózni magát, a legjobbat mutatni, így erre sem alapoznék. melós szülők is kereshetnek sokat, egy festő, hegesztő is kereshet nagyon jól, sőt! de ettől függetlenül elképzelhető az, amit írtál, csak furcsának tartom, hogy ennyire biztosan tudsz mindenről (nincs diákhitel, munka stb...)

24/N

2017. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!