Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti kiknek, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kiknek, milyen pasiknak írtok vissza egy társkereső oldalon? Milyennek kell lennie egy srácnak, hogy válasz levelet írjatok neki?

Figyelt kérdés

Ha pl. ír nektek egy átlagos kinézetű srác (tényleg nem csúnya,de nem is adonisz), és még szépen is fogalmaz,nem paraszt,akkor miért nem írtok vissza legalább annyit, hogy bocs, nem akarok beszélgetni veled? Nehéz dolog?

Csak mert én is próbálkozom,meg ismerőseim is bizonyos oldalakon és jó ha 1 válaszol normálisan a 20-ból.. Nem értem,miért? De viszont a csajoknak meg rögtön válaszolnak a pasik.. Nem értem, miért regisztráltok ilyen oldalakra?!


2010. máj. 30. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Mi csajok nagyon bonyolultak vagyunk...

Egyébként mondjuk te egy nagyon menő kinézetű csajnál próbálkoztál be?mert akkor érthető mért nem ír vissza mivel leszarják az olyanokat akik nem görög istenek.

vagy csak átlagos lány volt?

2010. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert lehet, hogy hosszú ideje nem látogatja az oldalt, vagy csak nem érzi úgy, hogy válaszolnia kellene.
2010. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nagy része a lányoknak egó növelés céljából regisztrál, majd nevetnek a pasikon akik írnak nekik.Meg egy lány naponta több 100 levelet is kap, azt azért nem 5perc elolvasni és válaszolni rájuk.

20f

2010. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mikor regisztráltam egy társkeresőn, mindenkinek visszaírtam, és még kedves is voltam velük. (már nem vagyok fent)

Amúgy szerintem azért nem írnak vissza, mert mondjuk sok levelet kapnak és nincs rá idejük... vagy úgy gondolják, hogy ha nem ismernek, úgysem baj, ha megbántanak ezzel.

De egyénfüggő, mert én tényleg MINDENKINEK visszaírtam, még azoknak is, akiknél biztos volt, hogy csak 'azt' akarják, vagy a megjelölt koron kívül estek.

Szóval nem minden csaj ilyen, ezért kérlek ne általánosíts.

18L

2010. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem, éppen ez az hogy próbálom megtalálni a legnormálisabban,legátlagosabban kinéző csajokat, de esélytelen. És azt is figyelem, hogy mikor lépett be utoljára..és olyannak nem írok, akik 1 hete nem léptek be..
2010. máj. 30. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb társkereső oldalért fizetni kell, azért hogy te kihasználhasd! Lehet nem vip tagok és azért nem tudnak vissza irni?
2010. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak átlagos csajoknak irkáltam, volt h csak annyit h boldog születésnapot ha láttam h pont aznap van, de arra se irtak annyit sem h köszönöm.. egy szorakozohelyen meg ahogy összeismerkedtem a csajjal és másnap megkerestem myvipen majd irtam h a jövöhéten találkozunk-e, semmi válasz nem jött..
2010. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem, mert ingyenes társkeresőket használok. ami meg nem teljesen ingyenes, azon is vissza tudnának írni, ha nagyon akarnának.
2010. máj. 30. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Úgy látszik a nők ilyen illetlenek és neveletlenek, más logikus magyarázat nincs.
2010. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
No, akkor íme a válasz: mert nem akar tőled semmit. Ennyi. És most őszintén, ez nem egyértelmű? Minek írjon, ha mindketten tudjátok, hogy nem lesz belőle semmi, te abból, hogy nem válaszol, ő meg abból, hogy nem akar válaszolni. Egyébként hozzátenném, hogy én sokáig válaszoltam, hogy ne haragudj, de nem stb.. mire jött a megsértett válasza, hogy de miért, meg kötekedett. Inkább nem írok, abból tudnia kell és kész. Nem fogok magamnak felesleges stresszt okozni. És nem azért, mert bunkó vagyok vagy mert más lány is az, hanem tök felesleges, mert a másik így is, úgy is megbántódik. Ami bennem pl lelkiismeret furdallást okoz, ha írok, ha nem. Szerintem ne vedd a szívedre, ha 1-2 napon belül nem kapsz választ, akkor hajrá a következő csaj!
2010. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!