Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti kiknek, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kiknek, milyen pasiknak írtok vissza egy társkereső oldalon? Milyennek kell lennie egy srácnak, hogy válasz levelet írjatok neki?

Figyelt kérdés

Ha pl. ír nektek egy átlagos kinézetű srác (tényleg nem csúnya,de nem is adonisz), és még szépen is fogalmaz,nem paraszt,akkor miért nem írtok vissza legalább annyit, hogy bocs, nem akarok beszélgetni veled? Nehéz dolog?

Csak mert én is próbálkozom,meg ismerőseim is bizonyos oldalakon és jó ha 1 válaszol normálisan a 20-ból.. Nem értem,miért? De viszont a csajoknak meg rögtön válaszolnak a pasik.. Nem értem, miért regisztráltok ilyen oldalakra?!


2010. máj. 30. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
légyszíves ne általánosítsatok!
2010. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

és a fiúk mért nem kapnak? ez olyan hülyeség. a fiú még a lelkét is kitenné egy lányért, a lányok meg enyesek váltogassák a partnereket mint az alsógatyát. ez olyan igazságtalan :( fiú nehezebben talál magának párt, a lány meg gondolja, hogy meguntam, dobom. én jól nézek ki, jövő hétre találok valakit, a fiúval meg le se szarom mi van. egyeseknek tényleg lehethogy kicsit túl nagy az egójuk (tisztelet a kivételnek!)

egyszóval a fiú összetörheti magát a lányért, de az sok esetben le se bagózza, csak kineveti. és valaki erre még büszke is. nagyon nem igazságos, de ez van :(

2010. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20:49 vagyok. nem akarok általánosítani, akire nem vonatkozik, ne vegyétek fel :) nem akartam sértegetni, általánosítani. ismerek egy lányt, aki nagyon kedves velem, nem veszekszünk, és ha nem ír, végül kiderül, hogy a net a rossz :) ugyhogy vannak total kedves, intelligens lányok is :) ő például nem oszt.társ, de az oszt.társaim (nem mind, de nagy része) is olyanok, ahogy leírtam. tehát van rá ok, hogy írtam azt az előzőt, de ha valakit megsértettem vele, elnézést kérek. aki nem olyan, ne vegye fel :)
2010. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
20:49 A mai lányokkal tényleg nagyon elszaladt a ló!! Egy jo nagy pofon kéne a többségének h helyretegye őket.. a legtöbbjük mind érzéketlen, lelketlen, öntelt egoista k*rva!!
2010. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy a (szebb) csajok 80-90%-a főleg az egójuk növelése miatt van fent ezeken a társoldalakon. Na meg szórakozásból. Ha írsz egy csajnak és nem ír vissza, az két fő ok miatt lehet:1, Nem jösz be neki 2, Nem jár sűrűn az oldalon. Más most nem jut hirtelen az eszembe. A másik, hogy azon tényleg ne legyél kiakadva, hogy nem válaszolnak még akkor sem ha tök normális levelet írsz nekik. EZ főleg azért van, mert el szeretnék kerülni a bonyodalmat. Gondolok itt pl. arra, hogy a srácok képesek és utána szebbnél szebb levelekben tudatják a lánnyal a sértődésüket, amire k*v*ra nem kíváncsiak a csajok.:) Tehát az azért van! Ha tényleg átlagos vagy, akkor semmiképp se ad fel!!! A nagy számok törvénye :) Ja de azért 1-2 dologra figyelj. Pl. próbálj normális fényképet feltenni magadról, ami semmiféleképpen ne tűnjön úgymond "Raj"nak, vagy ha inkább a habtestűek közé tartozol, akkor célszerű ruhában pózolni :D:D és a legjobb szögből lőni a fotót. A másik az az, hogy ne csodálkozz ha egy társkereső oldalon a szülinapos üzikre sem ugranak a csajok XD "Nehéz" leszűrniük, hogy mit szeretnél :) TIPP: a társkeresőkön kívül látogass más közösségi portálokra, mert ott nagyobb az esély. Iwiwet hanyagold!!! Amit nagyon ajánlok az a TAGGED.com Anno átlag közösségi oldalként indult, de mára picit átment társkeresőbe. De még a kettő között van és Ingyenes! NA, pl. ott a szülinapos üzi nagyobb %-ban hoz sikert, mint egy szimpla társkeresőn. Ez biztos!! Azon kívül még rengeteg van: Perfspot, Hi5 jah és a facebook :) Remélem egy picit segítettem :)

ui.: amugy meg nekem is farkam van, mielőtt azt hinnéd hogy csaj írta ezt a választ és 1 éve a netről van nőm, aki kifejezetten szép, pedig én is csak átlag vagyok :)

KITARTÁS és sok sikert haver!

2010. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!