Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit értetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit értetek az alatt, hogy elvárjátok, hogy a nőnek szép, dús haja legyen?

Figyelt kérdés

Vagyis pontosabban mit értetek a dús alatt?


Mert ugye rengeteg itt az olyan válasz, hogy egy nőnek legyen egészséges, hosszú, dús haja, tökéletes alakja, szép arca....


Mert számomra (női szemmel) az dús, ami sokkal dúsabb, mint az enyém, tehát kb:

[link]

[link]


Viszont ennyire dús, természetes, vastagszálú hajjal rendelkező lányt csak egyet ismerek.


A legtöbb csajnak azért max csak ilyen:

[link]

[link]

[link] (nekem is)


Illetve van, akinek még kevesebb. De mi baj a kevés hajjal? Miért jobb a dús?


2017. nov. 4. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit illúzióromboló leszek, ha nem gond...

Az első képen lévő hajat úgy kell megcsinálni, hogy a fonást “kihúzgálják”, hogy a haj dúsabbnak tűnjön, a másodikat pedig óriási körkefével hullámosra és dús hatásúra szárítják (vagy besütik), + alapból a vágás miatt is dúsabbnak tűnik, a “teteje” rövidebb, tehát könnyen megemelhető, és nem húzza le a haj saját súlya, és persze az összes haja elöl van, hátul nincs egy tincs sem. Jah és megkockáztatom, hogy hosszabbítva is van, de ahhoz látnom kellene élőben. Az alsó 3 haj közül az első kettőből ügyes fodrász simán alkot olyat, mint ami a második képen van. Nem kell minden instafotónak bedőlni...

2017. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Áll a hajad, ahogyan áll s nem látszik tőle a fejbőröd, akkor nincs miért rinyálnod!

Ez ilyen egyszerű;)

2017. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11


Vagy inkább csak szimplán meg van toldva póthajjal. ;)

(A fonatos képen nem a fonatok kihúzgálása miatt tűnik soknak, hanem valóban sok: nézd meg az haját, ahol össze van gumizva a copf. AZ tényleg sok haj - akár póthajjal)


A 2.-nál is simán arra saccolok, hogy dúsítva oda van tűzve egy sor legalább.


U.I: Nekem meg genetikai okokból soha életemben nem nőtt meg a hajam hosszúra, és ha megnőne sem lenne nagyon dús. Ez mindig hiányzott és rosszul éreztem magam emiatt. Én meghosszabbíttattam ( miután 5 éve keresztül mindent kipróbáltam,és hossza mégsem lett hosszabb senki sem mondja meg, hogy póthajam van).


Mivel hogy nem az a brutális mennyiség mit pl a 2 képen, és gy természetes, mellig érő hossza van.

Őszintén szólva, nem is akartam se többet, se ennél hosszabbat soha. (Nekem nem is feltétlenül tetszik a túl sok haj, ezért nem is akartam annyit.)


A pasikat sem érdekli, hogy az első 2 vagy az utolsó 3 lévő hajmenyiségről van szó egyébként..

2017. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért lehet valakinek minden trükk nélkül is olyan haja, mint az 1-es képen.


Nagyon régen volt egy barátnőm, neki volt ilyen haja, ami még durvábbnak látszott, mivel egy 150 centis lányról volt szó, így a rengeteg vastag haj rajta még 2x ennyinek mutatott.


(biztos, hogy nem póthaj volt, mert egyrészt akkoriban szerintem ez még nem nagyon volt divat, másrészt a lány is olyan tipikus tarisznyás bölcsészlány volt, semmi smink, ilyesmi :))

2017. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A dúsat azért nem arra a végletre szokták érteni, mint az első 2 kép. Már a 2. kategóriásak is dúsak... akkor szokott menni a fanyalgás, ha vkinek annál is ritkásabb a haja természetesen.
2017. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég hullott ki a hajam fele egy betegség miatt. A párom még midnig szeret :D
2017. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!