Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony lányok is lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányok is lehetnek frusztráltak az alakjuk miatt?

Figyelt kérdés

Mondjuk az ilyen típusú lányok:

[link]


[link]


[link]


Vagy az alakjuk miatti kritika inkább a normál és a duci alkatú lányokat éri többnyire?

Vagy ők is szoktak amiatt aggódni, hogy mi van, ha a párjuknak esetleg a nagyobb mellű nők tetsznek?


2017. nov. 4. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy milyen a testalkatod, ha testképzavarod vagy önbizaéomhiányod van, az a kapcsolatodban is megmutatkozik.
2017. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan nő akit ne frusztrálna az alakja, vagy a teste egy részlete...

19/L

2017. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Ez már kóros vékonyság, a férfiak a homokóra-típust szeretik. A belinkelt lányokról nekem elsőként az jut eszembe, hogy nem esznek, és nem az, hogy megdöngetném őket. Az első képen lévő konkrétan egy piszkafa, a másik kettő nagy jóindulattal talán elmegy.
2017. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
lehetnek, de kevésbé jellemző. ők sok külső megerősítést is kapnak. persze ettől még vágyhatnak pl nagyobb mellre, de alapvetően a többségük szerintem tisztában van vele, hogy vonzó nőnek számít a mai társadalomban.
2017. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, amit régen utáltam, de mára nem csak elfogadtam magam ilyennek, de meg is szerettem, hogy ilyen vékony vagyok, és örülök neki. Igaz, én férfi vagyok. Egyébként már nem vagyok olyan extrém vékony, mint régen. 10 kilóval többet nyomok, mint 5 éve kb.
2017. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem tudják elfogadni saját magukat.


Én is ilyen vékony vagyok, konkrétan 40 kiló, és tudom, hogy van akinek bejövök.

Régebben frusztrált a vékonyságom, de ahogy egyre több bókot kaptam, megbékéltem a testemmel és jól érzem magam így.

Nincs olyan, hogy valaki mindenkinek tetsszen, ezért nem is erőlködök már a 90/60/90-es paramétert elérni.


Nem bánnám ugyan ha nagyobb lenne a mellem, de emiatt nem fogok a plasztikai sebészhez rohanni.

Az alkatomhoz pont megfelel, a többi pedig nem számít. :)

2017. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 az egy dolog, hogy szerinted minden férfi a homokórát szereti, csak ez nem igaz. Vannak, akiknek kimondottan a képen látható nők a zsánerei, másoknak az extrémen túlsúlyosak(bár ilyenből nyilván nagyon kevés van). Van, aki a kicsi melleket, kis popsit szereti, másnak a nagyok jönnek be. Épp ezért teljesen mindegy, kinek milyen alakja van, mindenki lehetne elégedetlen magával, mert olyan soha nem lesz, hogy valaki mindenkinek bejön, vagy legalábbis az abszolút ideálja nem lehetsz mindenkinek. Az a lényeg, hogy magadnak tetssz, ha nem vagy elégedett az alakoddal, akkor próbálj meg változtatni rajta, de ne mások miatt, hanem magad miatt.
2017. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen

Minden not zavar az alakja ...

Max nem mondjak

2017. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Persze.

Van, aki ennyire vékony, ennek ellenére lekövérezik az iskolában, amitől anorexiássá válik, és még ebből fogy le 10-20 kilót.

Na meg vannak az a kategória is, akit legebéznek, lecsontkollekcióznak, és azért gyűlöli meg magát.


22/N

2017. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a maga szintjén mindenki nyomorog. A szegény azért, mert nincs pénze kajára, a gazdag azért, mert nem még gazdagabb, a nagyon gazdag azért, mert nincs több hatalma, a szuper gazdag azért, mert nem ő irányítja a világot, a kövér azért, mert nem vékony, a vékonya azért, mert nem husisabb... A megoldás az elfogadás, nem a folytonos harc az élet ellen. Egy duci és egy szegény ember is lehet tökéletesen boldog. Ez csak döntés kérdése.
2017. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!