Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek az unokatestvéremmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek az unokatestvéremmel? Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de olyan mint a legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés

Az unokatesóm és a barátja 3 évig jártak. A srác egy laza személyiség, igaz, h 0 a munkamorálja és 26 évesen még rendes munkahelye sem volt, de normálisnak mondanám, én is bírom. Úgy tűnt, h jól megvannak, majd hirtelen az unokatestvérem szakított vele mondván, hogy neki nem kell olyan férfi akinek nincsenek céljai az életben, és mert sehova sem járnak el kirándulni csak otthon ülnek (A kirándulást úgy értem, h külföldi helyekre elmenni 1 évben többször is). Tudni kell, h az unokatesóm jómódú családból származik (a srác is megtehetne annyi kirándulást amennyit akar), akiknél a pénz sosem volt gond és az, h mikor hova menjenek és hányszor kirándulni. Szóval a szingli időszakában az uncsitesóm tengett-lengett, randizott pár pasival, az egyikkel össze is jött pár hónapra, de nem lett szerelmes és szakítottak. Újra összefonódtak az útjaik az exével és újra összejöttek, mondván, h a srác "megváltozott".Állítólag céltudatos lett (bár ez nem látszik) és most már elmennek ide-oda kirándulni, szinte minden hétvégén. Mielőtt valaki azzal jön, h savanyú a szőlő, nem, egyáltalán nem. Voltunk közösen nyaralni és ott ők már házasságról meg gyerekről beszéltek, ha unokatesóm elvégzi az egyetemet. Mi a párommal csak néztünk, h WTF? Pár hónapja még együtt sem voltak, most meg hirtelen házasság meg gyerek téma?! Nem tudom, de én úgy látom, h ez a kapcsolat csak addig fog működni amíg kirándulgatnak stb. szóval, h semmi máson nem alapszik. Gondolkodtam, h erről beszélek az unokatesómmal, h biztosan tudata alatt van-e amikor ilyeneket beszél, miközben fél éve meg együtt sem voltak, más férfi mellett ébredt, ráadásul, h a kiránduláson is többször megalázta a fiút, mint pl. olyan mondattal, h "Szerencséd van, h nem találtam tőled jobbat, különben nem lennénk együtt" és hasonlók, amik szerinte viccesek...

Jól tudom, h nincs közöm hozzá, de a barátnőm és úgy érzem, h ilyenkor is barátnőjének kell lennem, h elmondjam neki, h mint külső ember, h látom. Szerintetek? Köszi a válaszokat! :)


2017. nov. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ő boldog vele, akkor tulajdonképpen mit is akarsz neki mondani?!
2017. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy elkényeztetett lány, akinek minden csak úgy jár, plusz a ficsúr, aki ugyan "rendes", de a munka büdös neki. Az unokatesód úgy érzi, hogy most már kijárna neki is a csillogó esküvő, szép fehér ruhában, meg elbabázgatna szívesen, de a leírásod alsoján egyik sincs tisztában vele, hogy mit jelent egy családot fenntartani, és nem is állnak rá készen. Azt csak te tudod, hogy hogy fog reagálni, ha beszélsz vele, ha úgy látod, hogy lenne foganatja, akkor tedd meg.
2017. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#

Nem tudom teljesen átadni az egész sztorit de én úgy gondolom,h ha ismernéd a történetet, akkor te is azt mondanád szerintem, h nem úgy boldog mint egy szerelmes pár. Hanem csak olyan boldogsági szinten, h van olyan pasi aki elviszi őt kirándulgatni. Az előző pasival azért szakított, mert spórolt, amiért építkezett és nem mehettek ide-oda.. És hogy nem lesz az élet mindig habos torta, akkor majd gyerekestül fog lelépni a sráctól? Mert nem olyan, ahogy ő azt kigondolta? Én csak attól félek, h tönkre teszi az életét. Bár szíve joga

2017. nov. 6. 17:41
 4/5 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm, örülök, h te érted. Ugyanezt gondolom, csak nem akartam leírni, mert akkor én "irigykedem". Nincs mire irigykednem, mert én a páromat elfogadom olyannak amilyen, és nem szabok feltételeket, h milyennek kell lennie, h velem lehessen... Ennyi. Ez a téma kulcsa. Lehet előbb megkérdezem a közös barátnőnket, h mit gondol erről?! Nem tudom.
2017. nov. 6. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor mondd el neki a meglátásaid, hogy félted, és nem látod igazán boldognak. Nem fogja derűsen fogadni, ebben biztos vagyok. Te tudod, de azt mérlegeld, hogy a barátságotok is lehet sérül, hiszen a jelenlegi életvitelével nem értesz egyet. Nem tudom, tényleg nem ismerem a kapcsolatuk részletét.
2017. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!