Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és ha terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és ha terhes lennék és én megszeretném tartani, és ha a barátom is mellettem állna, de a szüleim nem szeretnék és azt akarják h vetessem el akkor olyankor mi van? Nekem semmi beleszólásom nincs hogy megtarthatom-e?

Figyelt kérdés
Az abortuszhoz kell engedély is ugye, és ott mindenféleképpen megadnák az engedélyt ha a szülő azt akarja?
2010. máj. 31. 10:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Említettem valahol hogy terhes vagyok vagy értelmileg ti vagytok sötétek?:D
2010. máj. 31. 10:34
 12/18 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek...
2010. máj. 31. 10:35
 13/18 anonim ***** válasza:

ám az előbb leírtuk, IGEN VAN BELESZÓLÁSOD, HA ÚGY DÖNTESZ, MEGTARTHATOD.

de akkor a szülők eltávolítanak otthonról, mehetsz jobb helyre élni tovább


az abortuszhoz nem kell szülői engedély, csak jósok pénz, mert nem ingyenes. Ha voltál olyan hülye hogy felcsináltattad magad.

2010. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az abortuszhoz engedély kell!!!
2010. máj. 31. 10:36
 15/18 anonim ***** válasza:

1. kiskorú vagy és a szülők beleegyezése is kelleni fog az orvosnak ahhoz, hogy megtartsd illetve elvetesd a gyereket, ilyenkor ebben a korban beleszólhatnak a szülők igen!


2. 16 éves vagy, fiatalok vagytok, a szülés is fájdalmas lenne és nem dolgoztok, és a szülőknek kellene eltartani titeket a babával együtt, most elszarni az életedet nem kéne ezzel, majd ha végzel a sulival és már egyikőtök legalább dolgozik.


Szóval a szülők beleszólhatnak igen! 18 éves korodig nem te döntesz.

2010. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
10:36 Végre egy normális válaszoló. Köszönöm!
2010. máj. 31. 10:38
 17/18 anonim ***** válasza:
A szüleid jó esetben jót akarnak neked. Több az élettapasztalatuk, és nem véletlenül mondják azt hogy korai ez még. Majd te is tudni fogod ezt az ő korukban, de amíg nem tudod, azért vannak a szüleid hogy helyetted döntsenek, ezért a szüleid. Persze mondom jó esetben. Én amúgy 17 évesen szültem. Anyám nem akarta hogy megtartsam, de mivel én akartam, elfogadta. Bár okos nagy fiam van, 18 éves, de utólag azt mondom anyámnak volt igaza.
2010. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Magántanuló, mi? Persze, gondolom azt isa szüleiddel akarod fizettetni, mint minden mást, ami egy gyerekkel jár. Hova akarsz te ilyen korban szülni? Lóf*t nem tudsz felmutatni, nincsen semmid, se sikolád, se pénzed, se munkád, se lakásod. Felelőtlen vagy, és önző is, ha elvárnád, hogy a szüleid mégvalakit eltartasanak.
2010. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!