Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha már egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha már egyszer megtörtént, másodszorra se vigyáznátok?

Figyelt kérdés
Szóval konkréttan :) ha tegyük fel a nővel első szexnél összejön, hogy terhes marad (megszakításos módszerrel), együtt vagytok, de friss a dolog, a nő nem mondja el, te eleve em akarsz komolyat, de tudod, hogy a nő mondani akar valamit, nyomozol utána és rájössz, lett volna egy baba, de elvetette..rögtön szakítasz vele, de egy éven át huzzátok egymás agyát,a no szerelmes, mégsem engeded közel a nőt, de ő elmondja, veszekedtek ejjeleken, es kis időre rá, buliban összejösztök, józan vagy és megint nem használsz gumit.. miért tennéd? hisz kettőtöknél elsőre sikerült.. gyereket akar, nem hiszi, hogy megegyszer megtortenne, vagy ugy gondolja, o most is vigyazott, lassa mit csinal a no?
2017. nov. 8. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Én össze se jövök vele eleve, minek ? Egyébként ha terhes lesz akkor azonnal lelépek.
2017. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit össze szerencsétlenkedtek. Ez a megszakításos, egy nagyon bizonytalan dolog.
2017. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Itt sem a nő sem a férfi nem normális és ami a legrosszabb, hogy gyerekek életével játszadoznak, az ilyeneket szívem szerint, főbe lőném!
2017. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rém egyszerű. Gumit használok mert kitudja ki nemibeteg. De tegyük fel összejön, akkor lebasznám amiért meg sem kérdezett. A gyerek szerintem közös dolog kellene hogy legyen, mint a védekezés is. Párbeszéd, mindenről
2017. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ti miféle suttyók vagytok? Konkrétan.
2017. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ti cigányok vagytok?
2017. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Másodszorra már jobban vigyáznék. De nem CSAK azért, mert már egyszer összejött. Hanem azért, mert anno eltitkolta, ráadásul nélkülem döntött a sorsáról.. Illetve ilyen sokáig szerencsétlenkedünk egymással.. Tuti nem lesz jó vége.
2017. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értelmes felnőtt emberek vagyunk, hibáztunk, de meg volt rá az ok, hogy miért nem mondtam el akkor, hogy döntést hoztam egyedül, és sok kapcsolatunk volt mindkettőnknek, de egyikünkkel sem történt hasonló, én nőként nagyon depressziós lettem ezután, a férfi is el volt utazva, és megértem az ő haragját is, de ő még szórakozni is akart.. de ő se olyan komolytalan..és most ujra egyutt voltunk es nem ertem, hogy ezek utan miert nem akart vigyazni, en vettem be tabletatt azota, de ezt nem mondtam neki
2017. nov. 8. 17:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha eleve nem akarok komoly kapcsolatot, de látom hogy a nő valamit akar akkor nen maradok vele.

Ha megtudom, hogy teherbe esett de nem mondta el akkor onnantól nincs semmilyen második esély, nem húzzuk egymás agyát. Ha így csúszna be gyerek nem szeretném megtartani, még csak nem is ez a baj, hanem hogy ilyen dolgot képes eltitkolni és még után van képe folytatni velem, mintha mi sem történt volna.

Az meg mellékes, hogy ha szed is a nő fogamzásgátlót ragaszkodom a gumihoz amíg nem komoly a dolog. Tudod kinek kell mindenféle nemi betegség.



De a fő kérdésre válaszolva, épeszű férfiként másodjára figyelnék. Aki viszont ennyi buta hibát halmozott egymásra abból kinézem, hogy másodszor is elköveti ugyanezt.

2017. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a komoly és értelmes választ!

a legrosszabb, hogy én mint nő, naponta sirtam es konyorogtem, hogy beszéljük meg..és meg most is nagyon szeretem.. ha az ember idoben gondolkodna..

2017. nov. 8. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!