Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ezzel hogy vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezzel hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy csaj .. ha csúnya akkor is megnézitek ? Vagy csak akkor ha szép és tetszik nektek ?Meg ha pl. van egy lány akiről tudod hogy tetszesz neki és neked ő nem tetszik mert csúnya akkor inkább elfordítod a fejed nem ? Meg nem figyelsz rá ? Köszii
2010. máj. 31. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én félénk vagyok, úgyhogy ha tetszik is egy lány akkor is elfordítom a fejem, meg el is pirulok.
2010. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem :)
2010. máj. 31. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kevésbé szép lány néz meg, akkor kerekre nyitom a szememet, egy kicsit értetlenkedve, és sokszor ismétlem magamban a következőt:

"Nincsenek csúnya lányok, csak én vagyok válogatós."


Ha szép, akkor mindig eléggé nyíltan megnézem. Hadd örüljön neki.

2010. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a csúnya lányokat nem nézem, a szép lányoktól meg menekülök, mert tudom, hogy úgysincs esély, mert nekem nem megy a szex
2010. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 0688 ***** válasza:
csúnya nő nincs csak kevés alkohol...
2010. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy állapítom meg egy csajról, hogy rosszul néz-e ki vagy sem, ha nem nézem meg? :S


Am. átlagban igyekszem nem észrevenni (vagy úgy tenni), hogy egy olyan csaj néz, aki nem jön be. Ha meg összeakad a tekintetünk (és szimpatikus), akkor rámosolygok, aztán tovább haladok a szememmel. :D


20F

2010. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó,mondjuk 99%-ban továbbhaladsz a szemeddel,nem de bár:)amúgy én azt nem szeretem,amikor ránézek egy lányra az meg összeráncolja a szemöldökét,annyi agreszív nő van manapság,te jó Isten!
2010. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem létezik igazán csúnya lány. Akire azt mondják,többnyire azokban van a legtöbb belső szépség.
2010. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában minden nőt megnézek, ha meg nem jön be akkor nem nézek rá többet. Ha meg bejön többször is megnézem. Legalábbis fiúknál ez általában így van, ha többször megnéz akkor jelenthet valamit.
2010. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!