Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen párkapcsolati problémád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolati problémád van most?

Figyelt kérdés
Társat keresel,baj van a kapcsolatoddal,szakítottatok? Bármit szívesen meghallgatok,írd ki magadból:)
2010. máj. 31. 14:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva problémám nincs. Jelenleg párom sincs, de én most nem is keresek, ha akar majd jön, én nem zárkózom el, de van épp elég dolgom, szóval időm sincs a társkeresésre, de valahogy tényleg nem vágyom rá. 16 körül még alig vártam, hogy legyen valami, állandóan görcsben állt a gyomrom, na bezzeg most, semmi :) 21/N
2010. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Az a problémám, hogy messze vagyunk egymástól...stresszesek vagyunk a vizsgaidőszak miatt és mormogunk egymásnak:-S persze utána megbeszéljük, de telefonon nem ugyanaz. És ez még csak a kezdet egy hónap a vizsgaidőszakom, mostantól számítva...:(

2o-L

2010. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
párkapcsolattal nincs gondom mert nincs senkim, de lelkileg totál kivagyok, pszichiáterhez járok már 2 hónapja, sok a gond
2010. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
túl hisztis vagyok ...
2010. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

vágyódok nagyon egy 45 éves hüölgy után,aki egyben a főnök szerűségem is,de apám eltilt tőle,mert félti a munkáját:( teljesen ki vbagyok,és tudom hogy ő is szeretne engem,meg nincs is most szeretője/párja

de nem adom fel,szerintetek írjak a emailjára?:)

2010. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
az, hogy nincs kapcsolatom, nagyon vágyom már rá, hogy valaki szeressen és viszontszerethessem..
2010. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Van egy idomított rókánk. A párom nagy vadász. Tegnap meghúzta a ravaszt. Megbocsájtsak neki?
2010. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

1.régivel szakítottam

2.szeretnék egy társat, de nem találok

3.elegem van abból,hogy az emberek nem becsülik meg azt, amijük van

4.elegem van abból, hogy vannak olyan párkapcsolatok, ahol egyesek le se szarják a partnerüket

5.elegem van abból, hogy minden férfi és nő általánosít

6.abból is, hogy lehet, igazuk van...

7.elegem van a megcsalásból, hagyagolásból, nemtörődömségből, hazugságból, kihasználásból, élősködésből, egymás bántásából


És elkeserít, hogy ilyen nehéz a mai világban szerető társat, párt találni.

2010. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szívemből szóltál kedves utolsó:)
2010. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
még anNyi,hogy az a FRÁNYA EGZISZTENCIA ÉS PÉNZ.....
2010. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!