Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen párkapcsolati problémád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolati problémád van most?

Figyelt kérdés
Társat keresel,baj van a kapcsolatoddal,szakítottatok? Bármit szívesen meghallgatok,írd ki magadból:)
2010. máj. 31. 14:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az hogy a felmelegített káposztával fogok találkozni aminek semmi értelme nem lesz:D
2010. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az hogy kihült a dolog..
2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mikrozzál te is:D
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Féltékenykedtem, ami nem szokásom (most úgy éreztem, tényleg van rá okom, hosszú, hogy miért -- azt tudom, hogy ő tetszik az illetőnek). Hát lehet, hogy tévedtem, azóta viszont eltitkolja, ha a másikkal beszél, találkozik. Mert nem akarja, hogy aggódjak. Ami tőle tök rendes, ettől viszont sokkal jobban aggódom, és még csak nem is hozhatom szóba, mert nem akarom, hogy azt higgye, megint rám jött a féltékenység :(. Most már kevésbé zavar, hogy barátkozik vele, inkább az, hogy a saját hülyeségem miatt úgy érzi, titkolóznia kell előttem.


És köszi a kérdést, jólesett leírni, még ha nem is válságos helyzet -- remélem, nem is lesz az belőle --, de most épp nincs kinek beszélnem erről. :) 24/L, ő 25/F

2010. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Utolsó hát szerintem nyugodtan mondd meg,hogy nem kell titkolóznia előtted,nem fogsz szólni semmit:) De azt ne kérd tőle,hogy meséljen,csak tudasd,hogy nem kell titkolóznia sem,aztán lehet,hogy tényleg emlegetni fog pár dolgot,de amúgy biztos nem lesz semmi gond,kitartás:)
2010. máj. 31. 17:53
 26/27 anonim válasza:

az hogy nem tom h most mi a faszom van :G. eddig rendes srácnak tűnt...azt mondja nem ér rá...tanul...erre kirakja fb-ra a képeit h mekkora kúl volt a parti a haverokkal.wtf??...wááá.no com.

most akk én mié letttem ejtve? vagy egyáltalán ejtve lettem?? beszélj hozzám :)))).


huuhh.kössz h kiirhattam,jolesett.:D

2010. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A 17:10-es vagyok, és köszönöm a tanácsodat, meg is fogadom, sokkal könnyebb lesz :)
2010. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!