Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulyenek nez vagy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyenek nez vagy komolyan vegyem?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi akit kb. 1,5 honapja ismertem meg egy bulin, el hívott találkozóra masnap talalkoztunk.

Pár nap múlva neki mennie kellett vissza külföldre mivel ott dolgozik, de ezidő alatt mindennap irt vagy hívott.

Mikor hazajött pár hét múlva később talalkoztunk nálunk, athivtam magunkhoz vacsizni, én főztem. Nem aludt itt, mert reggel dolga volt, de lefekudtunk egymassal.

Utána is irt folyamatosan.

Viszont valami mindig volt, másik városban lakik kb 45 perc kocsival de mindig autókazik nem jelentene neki gondot.(meg nekem is van saját autom.) Nem talalkoztunk úgy 2 hétig. Én furcsalltam ezt a fajta hozzaallast mert nem éreztem azt hogy annyira de mélyebben meg szeretne ismerni, szóvá is tettem de ő az ellenkezőjét állította.

Ezután (2het múlva) ismét talalkoztunk akkor nálam aludt de reggel mennie kellett el korán mert dolga volt így megreggeliztunk és ment.

Ez után meg mindig nem éreztem azt hogy ő engem tényleg de tényleg KomoLyan szeretne venni, volt egy hisztim ebbol korábban de megbeszéltük.

Úgy volt hogy ő mondott egy kirandulast pár nappal később, de lemondta, mert vonattal megy nem autóval.(szivesen mentem volna vele vonaton is de meg se kérdezte h van e kedvem úgyis vele tartani én pedig nem eroltettem rá magam ha nem kérdezi meg.)

Eltelt 1het, dolgozott végig egy másik munkajan este altalaban beszeltunk uzenetben.

Volt egy ominózus este, mikor a ke t legjobb baratommal össze ültünk és meglepetés szeruen palinkztunk és kar szépíteni a dolgot csunyan berugtam/tunk de mentsegemre legyen szólva hogy bűn rossz palinka volt csak akkor nem erdekelt minket.

Ahogy az lenni szokott, halal részegen elkezdtem neki a hulyeseget, hogy nem is kellék igazán neki stb, mondta h fejezzem be nem tetszik neki ez, meg nem is így van. Csak folytattam, elkezdtem hivogatni de volt beszelgetesunk is, nem emlékszem semmire sajnos.( tudom nagyon gaz, elofordul mindenkivel tanultam a hibambol.)

Már az este hatszor bocsanatot kertem mert igaz nem emlekeztem semmire de tudtam h nagy a kulimaz, masnap is.

Masnap meg hozzam szólt h majd délután hiv akkor ment vonatozni.

Nem hívott engem meg onnanstol nem erdekelt, mert annyira gaz dolgot meg nem muveltem, mindenkivel elofordul h seggreszegen túlárad benne a szeretethiany:-)

Le is tettem erről az egészről ha valaki ezt a kis megcsusszanasomat nem képes tolerálni megette a fene.

Kb 2 hét múlva szinten, ő keresett meg, vagyis irt, hogy Miujsag van velem épp rám gondolt stb.

Én nem vettem ezt komolyan, hebe hóba valaszolgattam neki, néha kérdeztem én is.

Este válaszolt rögtön az uzenetemre feldobtam neki h mit szólna ha beszélnénk telefonon, de közölte h nem ő már fekszik.(azóta megint külföldön van dolgozik.)

Es majd holnap hiv.

Közöltem vele h szanhatott volna rám egy percet de Jolvan ahogy gondolja, majd akkor beszelunk.


Szerintetek? A találkozónk legelején közölte h balfxszoskodni fog mert "nem tudja h kell randizgatni" de nekem ez egy 29 éves férfitól kicsit sok.

Szeretném Ot jobban megismerni, mert egy ertelmes embernek tűnik, de nekem ezek a találkozási sűrűségét illetve hozzáállás minősége rettentően zavar.

Szerintetek csak szórakozik, es arra fel az irkalas hogy alkalmi szexnek jó leszek(csak rosszul

Hiszi hogy bele is megyek) vagy vannak tényleg ilyen beállítottságú emberek?


2017. nov. 12. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne legy mar ennyire naiv.

Nyilvan csak szorakozik veled.

Szerintem hazas is, es nem kulfoldonon dolgozik.

2017. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs senkije mármint házasnak nem hazas, de külföldön dolgozik ezt tudom.

De köszönöm h elolvastad és válaszoltál.

2017. nov. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!