Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok arról, ha egy nő tud sütni, főzni, varrni?

Figyelt kérdés

Meg persze szokott is. Varrni sajnos csak annyit, hogy kézzel ruhákat foltozni, rögzíteni vagy átalakítani ezt-azt, ilyenek, hogy géppel varrás, kötés, hízmés sajnos már nem.

Ha emellett értelmes, művelt, tanult lányról van szó, aki sokat olvas.


(csak vélemények érdekelnek)


2017. nov. 12. 14:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

Főzni, sütni szerintem alap dolog bizonyos szinten mindkét nem részéről. Legalább annyira, hogy magadat el tudd látni. Ezek amúgy is könnyen tanulható dolgok, csak a receptet kell követni és kész. Én ugyan nő vagyok és nekem mindkettő jól megy, de ha egy pasi nem tud jól főzni, akkor viszont sok pénze legyen, hogy cserébe jó éttermekbe tudjon vinni. Valamit valamiért, nem háziasszony vagyok, hogy csak én főzzek.


A varrás ma már elavult és szükségtelen dolog, én szerintem évek óta nem varrtam már meg semmit, mert ha valami kiszakad, veszek újat, nem trógerkedek. Ha hobbiból csinálod, hajrá, de egy párkapcsolat szempontjából totál lényegtelen adottság.

2017. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, nőről beszélünk s ma már ez is valami:)
2017. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy áldott legyen a keze mindig, egyszerűen csodálatos nő.
2017. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
Na, kérdező, tiszta már a popód?
2017. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Ruhát foltozni :D bocsi, de ezt nem nevezném valami nagy varrótudománynak.

De abban sokunknak igaza van, hogy ezek valamilyen szinten alapok. Mindenkinek meg kéne tudjon főzni egy ehető ebédet, visszavarrni egy leesett gombot, villanyégőt cserélni stb.

Ha ízletes tortákat sütsz, vagy ténylegesen varrsz valamit, akkor mondhatjuk azt, hogy na igen, ez valami. Bár a varrásnak manapság már tényleg nem sok haszna van. Én kötök és horgolok. Ha azt nézzük, sem pénz, sem idő szempontjából nem éri meg. Kb egy hét alatt készül el egy sál munka mellett és majdnem dupla annyiba jön ki, mintha vennék egyet, viszont szeretem csinálni... meg szebb is mint a bolti :-). De nem hiszem, hogy ettől annyival értékesebb lennék.

Meg az sem mindegy szerintem, hogy csöpögős romantikus regényeket olvasol-e, vagy valami értékelhetőbbet.

2017. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Ezek biza komolyan értékelendő tulajdonságok.


Egy ilyen nő értékes társa lehet egy férfinek. (Manapság különösen.)

2017. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

#16 na ne már, emberek, hogy nektek ezek számítanak értékes tulajdonságoknak? Ennyire kényelmesek vagytok, legyen, aki főzzön rátok és kész?


Szerintem attól értékes valaki, hogy normális személyisége és értékrendje van, kedves, értelmes, barátságos stb, a főzni tudás pozitívum, de hogy lehet tulajdonságnak nevezni? A varrásra pedig magasról teszek, bármikor veszek új ruhát, ha arra van szükség, de ilyen foltozgatási szinten varrni amúgy is bárki tud, aki fogott már tűt meg cérnát.

2017. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy végre valaki! Ilyenekkel kell kérkedni, lányok, nem a mélytorkozási képességetek ecsetelni az ismerkedés első napján.
2017. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#17


"Szerintem attól értékes valaki, hogy normális személyisége és értékrendje van..."


Ööö... és szerinted mi lenne abban az értékrendben az érték (pláne a "normális érték"), ha nem az, amit felsorolt a kérdező?


Mert nekem AZ az érték. Vagyis ami nekem HASZNOS.

2017. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
#19 kicsit sem vagy önző. Ha te csak azt nézed, hogy mi hasznod van egy kapcsolatból, akkor ne is csodálkozzatok, ha lányok is ugyanezt csinálják és a gazdag pasikra mennek :D Mert végülis, egy nőnek mi haszna van abból, ha házicselédeskedik.
2017. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!