Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért általános társadalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért általános társadalmi elvárás a nőktől, hogy szépek legyenek?

Figyelt kérdés

Meg persze emellett intelligensek, háziasak, talpraesettek, műveltek....

A szépséggel az a probléma, hogy aki nem született szépnek, az kb cseszheti.

Sminkelni csak jó alapot lehet, csúnya lányból nem lesz szép, maximum átlagos, átlagosból meg maximum ápolt átlagos.

És ne legyen a nők 90%-ának komplexusa amellett a 10% mellett...


2017. nov. 12. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

A szépség, nagyon megfoghatatlan.

Az egy más dolog, hogy kreálnak pár nőt, akit szépnek kiáltanak ki a médiában. Mondjuk, én pont nem látom bennük a szépséget.

2017. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
A szépség feltételezésének a háttere az egészség feltételezése. Egy hosszantartó beteg többnyire nem szép. Olyan dolgok függnek össze ezzel, mint a ragyogó haj, a szép bőr, a jó popsi és cici. Ezek mind feltételei az egészséges gyermek szülésének. Aki külsőleg szép valószínűbb, hogy jó természete van és a gyereknek is jó természetet fog örökíteni stb stb. Tehát valószínűbb, hogy jobb lesz anyukának, egészséges gyermeke lesz és nem utolsósorban a társadalmi előítéletek miatt sikeresebb is lesz. Ennyi az oka. A fickókra dettó: a magas jóképű erős férfiak menőbbek a nőknél ugyanilyen okok miatt. Az usa-ban rendszeresen megállapítják, hogy a magas fehér férfiak lesznek a sikeres emberek.
2017. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Na, fejezzétek már be, hogy azzal gyanúsítgatjátok a kérdezőt, hogy nem volt sikere a férfiaknál.

Nekem van barátom, több, mint 2 éve együtt vagyunk, és ezek mellett ronda vagyok. Igen, már akkor sem voltam szép, amikor összejöttünk, addigra már elértem a jelenlegi testtömegemet, és a hajam ronda volt az örökös festéstől-vasalástól. (Mostanra ez utóbbit sikerült rendbe hozni.)


Igen, a társadalom elvárja, hogy szépek legyünk, de azért ne öltözzünk k**vásan, mert jaj, kivillan a cickó, mekkora probléma. :"D

Nagyon idegesítő számomra is, amikor egy idegen kezd el pocskondiázni... Van már barátom, aki így szeret, egy idegen nyominak meg nem mindegy?!


22/N

2017. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem elvárás kellene, hogy legyen. Egy igazi nőnek saját magától kellene jönnie, hogy igénye legyen arra, hogy intelligens legyen, szép, igényes, házias. Nekem ezek magammal szemben elvárások. Ezeknek mind meg kell felelnem, hogy igazi nőnek érezzem magam.
2017. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki tényleg csúnya az meg tudja magát műteni plasztikai sebésszel. Akkor mi a probléma? Csak nyavajgás.
2017. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amit nyomnak az arcodba, az a való életben a pasik elenyésző részének ideál. Sőt, a leggtöbbjüket taszítják a médiában meg instagramon látható műcicák. Elég korlátolt hozzáállásra vall, ha szerinted a pasiknak ez tetszik, vagy emiatt magasabbak az elvárásaik.

Ahogy az sem normális nő, akinek pár p.csakidobós, csücsörítős leányzó miatt komplexusai lesznek. (Mondom ezt nőként)

2017. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Dühítő vagy sem, egy nő a szépségén kívül túl sok mindennel nem tudja felkelteni egy férfi figyelmét. Pont azért mert egy férfi sokkal jobban elvan egyedül mint párkapcsolatban egy csúnya nővel akire folyton figyelnie kell.
2017. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"egy férfi sokkal jobban elvan egyedül mint párkapcsolatban egy csúnya nővel"

Jaguar, olvastad te mostanában a kérdéseket ebben a topikban? :'D Mást se látsz csak picsogó pasikat akik kaparnak a punci után mintha az életük múlna rajta... Dehogy vannak meg egyedül. Nekik jó lenne a Terike néni is a hatodikról, csak legyen már végre valaki.

2017. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!