Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyáink számára mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyáink számára mi volt anno természetes a szexben?

Figyelt kérdés

1945-1990. év mondjuk :D


Itt olvasgatom a témakörökben, hogy jajjj betette a pasim egy fél centire, lehetek e terhes?XD meg tegnap csináltuk a kocsiban, ne nézzetek ribancnak stb., meg anyám rajta kapott ahogy csináltuk és mit mondjak neki, meg hogy mondjam el hogy nem vagyok már szűz blablabla...


Na ugyanezekre vagyok kiváncsi, hogy például a 80-as években udvarlásban mi volt a szokás, mert fogadjunk, nem az, hogy felveszlek msnre XD vagy megnézed ahogy kiverem camba? :D

Valamint forditva, az akkor 16-20 éves lányok miben lehettek különbek mint a maiak? Akkor is túlmisztifikálták a szüzesség témát mint most egyesek, vagy ciki volt szűznek/nem szűznek lenni?


Életkortól,nemtől függetlenük akárki írhat! :D


2010. máj. 31. 16:08
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
20/F vagyok, bár mellékes.
2010. máj. 31. 16:10
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nagy különbség nem lehetett. Anyukám például előbb vesztette el a szüzességét mint én... (mármint értsed XD fiatalabban) :D
2010. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
hát, abban az időkben a lányok még nagyon másak voltak. A szüzesség akkor is téma volt, de akkor még nem volt valami menő, ha valaki 16 évesen vesztette el :D
2010. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez engem is erdekelne. Bar en szemely szerint szeretem ha egy pasi udvarol es nem csak bevag a BMW-je hatsoulesere szexelni. A szuzesseg meg... akkor veszti el mindenki amikor akarja, az mar mas kerdes, hogy ez kesobb hogyan befolyasolja a csaladi harmoniat. Az azert mar nem csak a szerencsen mulik, hogy kinek hogyan reagalnak otthon.


19/L

2010. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

:D:D

Igen, ilyen hozzászólásokat várok rengeteget! :D

Röhögjünk együtt ezen, mert sokan nem voltak büszkék a teljesítményükre XD

2010. máj. 31. 16:16
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De akkoriban fiatalabban szultk a nok, tehat korabban is eltek szexualis eletet, persze nagy atlagban a ferjukkel, aki az elso -es nem ritkan- az utolso ferfi volt az eletukben. Nagymamam meselte.
2010. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Meg ha megnézed a Házibuli 2-t, tudod azt a francia filmet amibe Sophie Marceau játszik, akkor mát ott is 15 évesen vesztették el a szüzességüket. Tudom hogy két külön kultúra a vasfüggönyön innen meg túl, de sztem az erkölcsökben nem lehetett akkora különbség.
2010. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szoval nem azzal van a baj ma sem, hogy koran vesztik el a lanyok es utana felvagnak vele, hanem az, hogy utana keresztul megy rajtuk a fel orszag, mig megtalalja az "igazit".
2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Én egyszer a barátnőmmel azon agyaltunk, hogy a mi anyáink mikor lehettek állapotosak velünk, vagy testvéreinkkel, és nekem is és neki is a 20. életév jött ki, azaz 20 évesen szültek már az 1987-88-as években is egyesek, és ha hozzáadom a 9 hónapot mint termékenységet, akkor jócskán már 19 évesen sor került a szüzesség elvesztésére,


valamint...


ha folytatom a sort azzal, hogy anno a férfiak nem annyit udvaroltak mint a mai 16-18 évesek lányoknak, hogy 1 hét után már jártak, hanem pl. a saját apám anyámnak 4-5 éven át hűségesen, majd összeházasodtak. Ebben nincs semmi furcsa, hiszen mi is ezt csináljuk, csak mi már legalizáva, ezt egyértelműen komoly kapcsolatnak hívjuk.

De anyám mondta, hogy mikor apám udvarolt neki, ugyanakkor más férfiak is voltak mint hódolók, akkor ez teljesen természetes volt. Ma már elképzelni is nehéz, hogy egy 18-21 éves férfi ennyire türelmes legyen.

2010. máj. 31. 16:23
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyáink idejében már hasonlóan kezelték ezeket a dolgokat mint most, talán kevésbé parázták túl az egészet! :) Nekem azt mondta anyu, hogy akkor még nem volt ennyire köztéma az ember szexuális élete, nem volt természetes, hogy a haveri társaságnak vagy vadidegen embernek kibeszélem a szexuális problémáimat... A szüzességét már akkor is mindenki úgy és akkor veszítette el, ahogy és amikor akarta...

Azon szoktam mosolyogni, amikor az öregek azt mondják, hogy bezzeg az ő idejükben nem ez ment! Igen, mivel az ő idejükben, 14-5 évesen már oda lettek ígérve a lányok a szomszéd Kis Pistának, aki feleségül is vette őket, és onnantól kezdődhetett a szex orrba szájba. Abban van valami, hogy egész életében csak egy emberrel, az "igaz szerelemmel" volt együtt, de cseppet sem kezdték később!! Akkor nem volt probléma, ha a lány 16 évesen teherbe esett, mert már férjnél volt, még csak nem is néztek furán...

Amúgy ezeket az abszurd kérdéseket én is csípem! Nem értem miért szexel valaki, aki alapvető fogalmakkal, és a saját testének működésével nincs tisztában! 20/L

2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!