Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyáink számára mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyáink számára mi volt anno természetes a szexben?

Figyelt kérdés

1945-1990. év mondjuk :D


Itt olvasgatom a témakörökben, hogy jajjj betette a pasim egy fél centire, lehetek e terhes?XD meg tegnap csináltuk a kocsiban, ne nézzetek ribancnak stb., meg anyám rajta kapott ahogy csináltuk és mit mondjak neki, meg hogy mondjam el hogy nem vagyok már szűz blablabla...


Na ugyanezekre vagyok kiváncsi, hogy például a 80-as években udvarlásban mi volt a szokás, mert fogadjunk, nem az, hogy felveszlek msnre XD vagy megnézed ahogy kiverem camba? :D

Valamint forditva, az akkor 16-20 éves lányok miben lehettek különbek mint a maiak? Akkor is túlmisztifikálták a szüzesség témát mint most egyesek, vagy ciki volt szűznek/nem szűznek lenni?


Életkortól,nemtől függetlenük akárki írhat! :D


2010. máj. 31. 16:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ők is ugyanolyanok voltak mint mi. A fiatalok úgy gondolom nem sokat változtak... :)

De amúgy ők is fiatalon veszítették el a szüzességüket (ahogy többen is írták) de ugye ők a férjükkel.


Elgondolkodtató, hogy manapság a házasság előtt a többség mondjuk 2-5 évig is jár, de ugye szexelnek is ezalatt.

A nagyim 18 éves volt mikor férjhez ment, és alig egy évig jártak csak azelőtt. Aztán szinte napra pontosan 1 évre megszületett az első gyerekük. Bár ezt nem ő mondta, de azért nem kell hozzá nagy ész, hogy rájöjjek: 18 és 20 évesek voltak, szerettek volna "közelebb kerülni egymáshoz" de ezt csak akkor tehették meg ha összeházasodtak. Szóval bő 10 hónap után esküvő, aztán szinte rögtön megfogant a gyerek. De az is igaz, hogy 54 évig éltek együtt.

2010. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
szerintem akkor is ez volt.. csak szolidabban.
2010. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Udv a 80 as evekben az volt a szokas hogy voltak mozik etermek balok egyetemi balok foleg s voltak klubok ugy mint most csak nem volt internet s mobil telefon

de siman fel lehetett szedni egy ket lanyt s persze nem ugy volt mint a mai vilagban hogy most akkor hazaviszem s lefekszem vele az akkori lanyok nagyon makacsok voltak s nem adtak konnyen a derekukat en emlekszem az egyik evadtarsnomre akievel elsoeves halgatokent ismerkedtem meg az orvosi egyetemen s jartam vele kb 1 evet ameg beadta a derekat de akkor tiszteltuk a noket s vartunk ameg felkeszlnek s nem is az volt a lenyeg hogy lefektessuk hanem hogy a kedvebe jarjunk s hogy felesegul vegyuk

na igen a felesegemmel egy egyetemi balon ismerkedtem meg s 8 honapot jartam vele ameg beadta a derekat de csak minden 2 3 hetben volt szex minden nap moziba jartunk s minden este a parkokban a sotetben csokoloztunk stb ... enyit tudok mondani de egyepkend megkerdezhetned a szuleidet hogy mi is volt az ok idejukben :)

Dr.David....F/37 eves

2010. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
ugyanakkor de már előbb is fejlődnek ki szexuálisan a gyerekek mint 200 éve pl akkor még 170 centis ember magasnak számított mostmár nem ritka a 2 méteres sem
2010. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát én 83-ban 13 évesen voltam az első csajjal aki akkor 26 éves volt :)) A második csajomat 3 hónap után elváltak útjaink, nem volt csak tapi ,fosott a szextől vagy mi. Volt pár 1-2 hetes hónapos még ezek után. Az ezek után lévő csaj viszont megmondta, hogy csak 6 hónap után szexel velem, mert (Ő még szűz volt). Az első aktusok után nem sokkal összeköltöztünk, 3,5 év együttélés után házasság.Ennek most volt 21 éve.
2010. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Ahogyan olvasgatom itt a jó történeteket, hogy este a parkban csókolózás, meg hogy komoly udvarlás után adták be a derekukat a lányok.... nem semmi :)

Lenne kedvem kipróbálni a 80'-as éveket :)

Összefoglalva a dolgokat, úgy látom, hogy akkoriban az emberek sokat jártak társaságba, jól viselkedtek a férfiak a nőkkel, úgy ahogy kellett, és a nők is biztos igyekeztek kicsinosítani magukat hogy a férfiaknak tetszedjenek. :)

Ha a 80-as években lennék 20 éves, akkor több haverom lenne mint most 2010-ben, és szerintem a lányok is a belső tulajdonságok alapján döntenék el, hogy alkalmas vagyok-e a szívük meghódítására, nem pedig a mellépofázás menne mint ma, meg az összeröhögés a barátnőkkel, illetve az, hogy hogyan szopassuk meg szegény bepróbálkozó nyomit.

Elképzeltem magamban, ahogy egy velem egykorú, szolid, csendes, aranyos lánykát hazakísérek este, persze szépen gyalóg, egy jóéjt puszi, másnap meg vele menni a klubbokba, szórakozni, a klub helység valamelyik eldugodtabb részén kicsit csókolózni, majd a haveroknak mesélni egy sör mellett, hogy összejöttem egy csinos és vonzó lánnyal, akik megveregetnék a hátam, és kezet fognának velem, megkérdezve, hogy "na? meghúztad? :D "

én meg közölném, hogy nem, mert nem erre megy ki az egész :)

2010. jún. 3. 12:08
 27/30 anonim ***** válasza:

Udv. Elolvastam a legutolso szovegedet amit irtal s igen ahogy mondod regen nem a szexre ment minden s tiszteltuk egymast a baratnoimmel

megesett sokszor hogy osszeveztunk valamin de nem volt olyan hogy ne bekultunk volna ki maximum 20 perc alatt ....

voltak akkor is olyan lanyok akik csak az ember penzet neztek mint manapsag de azok lehetseges hogy nem mentek ferhez mert nem kellettek senkinek .... vagy ha megis akkor sajnalom azt a ferfit

nekem is volt egy ijen baratnom de hala istennek csak 2 napot jartam vele s sokat rakoltottem az a ket nap alatt

de a legtobb lany nagyon rendes volt s csak ugy mentek ferhez ha tudtak fozni mosni takaritani vagy ismertek a hazimunkakat nem mint manapsag hogy a lanyok csak a sminkel s a manikurrel foglalkoznak s nem allnak a hazimunka utan .... egyszoval sokkal masbbak voltunk mint a mostani fiatalok

nem mondom voltak ferfiak akik nagyon bekebzeltek voltak s gogoskottek s nagyszajuk volt de ok lemaradtak mert a lanyoknak akkoriban az tetszett ha egy ember udvarias romantikus meg rendes ....

orultem hogy elmagyarazhattam

Dr.David

2010. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Dr. David :P

Jók a hozzászólásaid!

2010. jún. 3. 13:44
 29/30 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy a 20. század elején, sok volt az "ismeretlen származású" gyerek... Nekem nagymamám igen idős, és azt mondta, hogy bizony előfordult, ugyanakkor abban az időben még szóba se kerülhetett a kérdés, hogy abortusz, vagy sem... A második világháború idején ő kis tini volt, és azt mondta a mai napig emlékszik azokra a borzalmakra, amiket ott átéltek nap mint nap... A nőket kihasználták, megerőszakolták a szovjet katonák, volt hogy a kiszemelt nő férjének a fejéhez fegyvert tartottak, és végig kellett néznie, ahogy a feleségét 5-6 katona erőszakolja meg egyszerre!! Persze azzal, hogy marad-e utána gyerek már egyik sem törődött... Azt mondta nagyon sokan estek így teherbe, a gyengébbek, akik úgy érezték nem tudnák jó szívvel felnevelni azt a babát, inkább odaadták másnak (meg is értem), sokan viszont úgy gondolták, ezt Isten akarta így, felnevelik... Az más kérdés, hogy milyen olyan tudattal felnevelni egy gyereket, hogy akárhányszor ránézel, mindig csak az a nap jut eszedbe róla... Ha jól tudom akkoriban kezdték el az abortuszt is legalizálni az ilyen sorsra jutott nők körében. Szóval abba a korba nagyon nagyon nem mennék vissza, hallani is bőven elég volt róla... Teszem hozzá, nagymamám egyszer elvált 19 éves (!!) korában, akkor már volt egy gyereke. A férje részeges volt, kimaradozott éjszakára (semmi több), mire egy nap elment a dédapám mamámért, összecuccolt neki, és hazavitte. Akkor még így működött, nem hagyták rá a "gyerekre" a döntést...

A 80-as években már én is szívesebben éltem volna az elmondottak alapján! :) A véleményemet magáról a témáról az első oldal alján már megírtam :)

2010. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hihi :)
2010. jún. 4. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!