Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyáink számára mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyáink számára mi volt anno természetes a szexben?

Figyelt kérdés

1945-1990. év mondjuk :D


Itt olvasgatom a témakörökben, hogy jajjj betette a pasim egy fél centire, lehetek e terhes?XD meg tegnap csináltuk a kocsiban, ne nézzetek ribancnak stb., meg anyám rajta kapott ahogy csináltuk és mit mondjak neki, meg hogy mondjam el hogy nem vagyok már szűz blablabla...


Na ugyanezekre vagyok kiváncsi, hogy például a 80-as években udvarlásban mi volt a szokás, mert fogadjunk, nem az, hogy felveszlek msnre XD vagy megnézed ahogy kiverem camba? :D

Valamint forditva, az akkor 16-20 éves lányok miben lehettek különbek mint a maiak? Akkor is túlmisztifikálták a szüzesség témát mint most egyesek, vagy ciki volt szűznek/nem szűznek lenni?


Életkortól,nemtől függetlenük akárki írhat! :D


2010. máj. 31. 16:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanez mint ma, csak nem verték nagydobra. Néhány éve találkoztam egy 1900 as években kezdődő anyakönyvvel, Látszott nem volt gumi és tabletta, minden második gyerek apja ismeretlen. Ugyan ez volt a 60as évek beli oldalakon is. A legviccesebb az volt az egészben hogy a nagy szentfazekak nem ismerték a gyerek apját.:)
2010. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Azert akkoriban nem azert nem ismertek az apat, mert ossze vissza szexeltek mindenkivel, hanem azert, mrt a haboruk idejen sok ferfi ltunt, meghalt, fogsagba kerult, igy nem volt ki a nevere vegye/felvallalja a gyereket.
2010. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nagymamám azt mondta, hogy az ő idejükben a házasságig nem volt még semmi (csók sem!), csak kézcsók. Szal gondolom házasság után sem lehetett vmi hú de vad szexuális életük :P Biztos szexeltek de nem hiszem h ennyi mindent kipróbáltak volna. De ez még a XX.szd eleje-közepe generáció, főleg a háború alatt, akk jobb dolguk is volt, mint a szexel foglalkozni. Meg pl. olyanok voltak, hogy a házasságon kívül született gyereket (nagymamám egyik barátnője) a szülők inkább úgy csináltak, mintha talált gyerek lenne, és örökbefogadták a nagyszülők, mert akkora szégyen volt. Pedig együtt voltak, csak nem összeházasodva.


De a szüleink (XX. szd második fele) már tök más volt, legalább is én úgy tom akkor már lázadtak rendesen a fiatalok, cigiztek, piáltak, koncertekre járkáltak, anyum se volt vmi túl erkölcsös az alapján amiket hallottam :X Ennyi tudok :P

17/F

2010. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A Spektrumon egyszer én is láttam valamit, hogy a Rock'n Roll időszakában tört ki a szexuális forradalom, és az embereknek elegük lett abból, hogy úgy beszéljenek az intimitásról mint valami náci jelképről. Ekkor kezdtek az emberek hippi ruhákban járkálni mindenféle Cadillac-es járgányokon, a nők is szoknyákat kezdtek hordani és dekoltásokat, ment a cigizés is és olyan zenékre mozogtak, ami inkább valami kéjelgésre hasonlított mint táncra :D Akkoriban jelentek meg a fogamzásgátló tabletták és állati lehetett az egész, mindenkinek hosszú haja volt pántba fogva, nagy Silvester Stalone-s foncsorozott napszemüveg, marihuana-s cigi, kockás ing, szaggatott farmer, fejkendő... tudnék mit kezdeni magammal :DDDDDDDDDD MUHAHAHAHAHAHHAAAA
2010. máj. 31. 17:27
 15/30 anonim ***** válasza:
Most volt a fogamzásgátló tabletta 50. születésnapja.
2010. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Semmi sem volt más a 80-as években mint most, csak nem volt msn. Hagyományos postai levelet írtunk, meg akinek volt telefonja, telefonáltunk. Amúgy ugyanúgy ment a szex mint most, úgyanúgy voltak bulik, stb. Csak azok a nők közben felnőttek és prűdebbek lettek. Ja és sajnos akkor még nem volt divat a szőrtelenítés, pedig jó lett volna. De ugyanúgy meglestük a zuhanyzóban a lányokat, furkáltuk a lyukakat a női vécé falába, meg benéztünk a szoknyájuk alá ha lehetett. (41F)
2010. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ha rosszat mondtak/tettek apánk szájbab@szta anyánkat.
2010. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Királyak vagytok mind!!!

Kérek még ilyen sztorikat!

2010. máj. 31. 21:29
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
80-as évek: Nem volt mobil, telfon sem mindenkinek. A találkozókat levélben vagy személyesen beszéltük meg. Ha valaki késett nem volt idegeskedés mint most (biztos jött a következő vonattal), nem csörgött a mobilunk ha 5 percet késtél, hogy hol vagy már. Volt express levél, hogy még aznap megkapja az üznetet. Építőtáborok... bulik, szesz ezerrel... stoppolás, kazettás magnó, koncertek, szőrös hónalj, (akinek az volt az már izgató volt mert felőtt) Izgalmas szép korszak volt. Jobb volna most is ilyen
2010. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
végre egy kérdés amire senki nem írja be h terhes vgy meg medvedisznóember:D am hát csak a Rómeó és Júliát ha megnézzük szerintem nem sokat változtak a korhatárok....
2010. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!