Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot esznek egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot esznek egyes nők a halál laza srácokon?

Figyelt kérdés

Sosem értettem.. de rendre laza, életcél nélküli pasik mellett látok szebbnél szebb nőket.

Nem arról van szó, hogy savanyú lenne a szőlő. Pusztán nem értem, hogy egy életcél nélküli pasas miben tud vonzó lenni egy dekoratív nő számára?

Talán a nő elhiszi, hogy ez a pasi megmutatja neki mi az élet? És amíg mellette van addig elhiszi, hogy nincsenek problémák? Át lehet siklani mindenen, mondván úgyis lesz majd valahogy?

nem értem.. segítsetek már kérlek! :)


2017. nov. 13. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A laza srác általában nyugodt és magabiztos, míg a "jó fiú" annyira izgul, hogy még egy csajt sem mer megszólítani.


Remélem érted a különbséget.

2017. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Te drága, olvasd el mit írtál.


"egy életcél nélküli pasas miben tud vonzó lenni egy dekoratív nő számára"


Az egyik belső, a másik külső tulajdonság. Hasonló a hasonlóval. A felszínes emberek megtalálják egymást.


Amúgy a szomszéd, kissé elhízott, elhanyagold Gizike párválasztási preferenciái miért nem érdekelnek?

Ja, mert te is felszínes vagy.

2017. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A halál laza, meg életcèl nélküliségnek semmi köze egymáshoz. Az ilyen srácokat pedig pont azért szeretik, mert lazák. Nem picsognak állandóan hülyeségeken, nyugisak.
2017. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mélyebben gyökerezik a dolog, ha a valódi, igaz miérteket keresed. Nincs kedvem leírni.
2017. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok minden vagyok csak nem felszínes :D
2017. nov. 13. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy kicsit szerintem irigy vagy, Kérdező. A laza srácok nem cél nélkül tengődnek az életben, hanem teszik a dolgukat. Ezért van az, hogy ők nem érnek mindig rá a nők körül sündörögni, úgy, mint a jó fiúk, akiknek elég egy telefonhívás, és már rohan is a nőhöz...
2017. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tévedsz.

Távolról sem vagyok irigy.. csak látok dolgokat, amiket egyszerűen nem értek.

de, hogy ez a jófiú dolog hogy jött ide?! :D


Ez csak egy kérdés volt.. ne lássatok bele többet mint ami.

2017. nov. 13. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy vannak a laza, magabiztos srácok, meg a félénk jó fiúk.


És a nőknek előbbi vonzóbb, mint utóbbi. Ezért látod őket ilyen alakokkal többségében.

2017. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki laza még van életcélja. Csak nem fog minden baromságon idegeskedni, meg egyből a legrosszabbra gondolni. Mi így élünk párommal. Nem fogunk azon aggódni, hogy jajj mi lesz ha kirugnak, vagy kigyullad a ház, vagy akármi valószínűtlen baromság. Tök mindegy mi lesz, valahogy megoldjuk ahogy eddig is megoldottunk mindent. Ettől függetlenül rengeteg ötletünk, célunk van amiért minden nap teszünk is. Csupán nem fogjuk az életünket stresszben meg aggódásban élni. A lazaság nem azt jelenti, hogy sz.rsz bele mindenbe, hanem hogy tudod, hogy úgy is megoldod valahogy a problémákat. Mert akár aggódsz rajta akár nem aminek meg kell történnie az úgy is megtörténik.
2017. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te miért keresel logikát a viselkedésükben?
2017. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!