Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják itt a férfiak,30 felett (sokak szerint már 25 felett) lejár egy nő szavatossága?

Figyelt kérdés

Az olyan kérdéseken/válaszokon meg egyenesen ledöbbenek, hogy a nők ilyenkor rohamosan csúnyulnak meg. Aztán belinkel egy olyan nőt, aki 1, nem harmincas, 2, nyilván korábban sem volt valami szép.


24 vagyok, de kb senki nem hiszi el, általában 17-nek szoktak nézni.

Az összes 30-at betöltött, vagy ahhoz közel lévő nőismerősöm továbbra is nagyon szép.

Volt kolléganőm 29 évesen sokkal szebb, kifinomoltabb, nőiesebb volt, mint 21-22 évesen, illetve az egy másik már 30-at betöltött szintén volt munkatársnőm is simán beillene 18-nak.

Sógornőm 27 lesz, apukám nem akarta elhinni, ez a lány elmúlt 18.

Ugyanígy egy másik lány az ismerősi körben, akit 25 éves létére 15-16-nak néztek.


Szóval, honnan veszitek, kedves férfiak, hogy 25-30 után lepukkannak a nők?

Lehet, épp egy 40-45 éves hölgy volt az, akit ti 30-asnak néztetek?


2017. nov. 13. 22:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%
Szoktam ilyet mondani, de csak azért, mert ez már hallottam pár nőtől. Nők mondják, biztos igaz.
2017. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Aki az itteni válaszokat veszi alapul, amit az a 15-20 fős csapat hangoztat..hogy is mondjam megérdemli a sorsát.

Ezt egy nagyon szűk, mondhatni teljes mértékben elhanyagolható réteg reklámozza ezen az oldalon.

Nagy részüknek még soha nem volt párkapcsolata, de mégis osztják az észt arról, amiről fingjuk nincs.

2017. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%

Vess egy pillantást a görbékre:

[link]

2017. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Savanyú a szőlő, elégedetlenek, csalódottak, megkeseredettek, visszautasították őket a nők, valamivel vissza kel vágni, levezetni a haragot, dühöt.
2017. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

És amúgy ezt hányszor fogod még megkérdezni?

Szerintem már az előzőre is kaptál elég választ... Nem unod még?


Gondolom nem pont egy másik 24 éves tette fel azt is, aki szintén 17- nek néz ki... Rohadt unalmas ezen pörögni.

2017. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

A másik kérdésre én csak válaszoltam, illetve ott nem is ez volt a téma, a lány pont azt kérdezte, baj-e, ha sokkal fiatalabbnak néz ki


Imádom, mikor valakinek az az egyetlen szórakozása, hogy random kérdések közt keresi az összefüggést

Ez amugy miért jó?

2017. nov. 13. 22:28
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Mert így van. Onnantól elkezd öregedni. Ha szerencséje van, a genetika miatt ez nem történik meg, de én azt tapasztaltam, hogy nálam fiatalabb nőknek is sokkal "öregesebb" arca van Én 28 éves vagyok.
2017. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő unalmas már ez a téma. Az öreg, ráncos 26 éves nők és a fiatal sármos 50-es pasik :D
2017. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%

Mert így van. 20 évesen még viszonylag könnyű jól kinézni, ha nem vagy teljesen igénytelen és elhízott, akkor nyert ügyed van. A csajok 80%-a alapból jól néz ki ennyi idősen. 25 éves korra már megváltozik az ember anyagcseréje, sokkal könnyebben jönnek fel a kilók, a kislányos pofi is változik, és úgy általában minden sokkalta több erőfeszítést igényel ettől a kortól.

A példáid meg nevetségesek, ha téged 24 évesen 17-nek néznek, az inkább gáz. Az igazi szépségeket 17 évesen nézik 24-nek, és náluk ez a vélt kor azután is sokáig ennyi marad, hogy ők maguk már bőven betöltötték.

2017. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Jó kérdés :-)

Én is lassan mér 30 leszek, de senki nem mondaná meg rólam, és nem azért mert gyerekes vagyok.

Az ilyen beszólásokkal, hozzászólásokkal nem kell foglalkozni, egyszer minden nő lesz 30 feletti jó esetben, akkor majd megtudják a párját is, nem olyan rossz az olyan korú Nő ;-)


Aki valóban ismeri a nőket, nem mond ilyet..


29N

2017. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!