Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már veletek olyan hogy egy számotokra nagyon vonzó nő nagyon különleges személyiséggel rendelkezett, amivel elvarázsolt titeket?

Figyelt kérdés

Itt a különleges személyiséget pozitív értelembe értem.


Mennyire gyakoriak az ilyen nők manapság szerintetek?



2017. nov. 17. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Én még különleges személyiséggel rendelkező nővel nem találkoztam, és valószínűleg ilyen nincs is.
2017. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ehh onigazolásra hajto kérdés számomra minden szerelmem az vt
2017. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitol kulonleges valaki ?
2017. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem : ha csinos, kedves, vicces, sokat mosolyog 😊😊😊😊😊 23/N
2017. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. A párom legalábbis az én szememben különleges, vonzó. :) Engem már azzal megfogott, hogy nagyon is állatszerető. Oké, hogy vannak állatszerető emberek meg minden, de szerintem ő durvábban mint mások :) Meg azért is különleges, mert ő az egyetlen, aki tényleg érdekődik irántam a családom iránt stb. Akik eddig voltak azok nem voltak ilyenek.


Szerintem annyira nem gyakoriak, de lehet csak azért mondom ezt, mert a páromon kívül nem találkoztam még ilyen emberrel.

2017. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt. De ez nagyon ritka, a nők nagyrészt csak a külsejükkel tudnak elvarázsolni, ami szépen elillan, ahogy a belsőt is megismerem, és az eltaszít...
2017. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen volt de csak 1.


Mindig 20-30 közötti barátnőim voltak, és némelyikre azt hittem, hogy egyedi és különleges.


De megismertem egy 41 éves nőt nálam 10 évvel idősebb volt, és nem csak külsőleg volt szép és gyönyörű de teljesen elvarázsolt, minden megvolt benne, és annyira egyedi különleges volt, hogy megváltoztatott. Minden hihetetlenül fantasztikus volt vele, nem csak a szex de minden érzés is.


Úgy éreztem mintha addig a pontig míg őt meg nem ismertem mintha csak gyerekekkel lettem volna együtt.


Azóta sem találtam ilyen nőt.

Ilyen nem terem minden bokorban.

2017. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Full szép volt, okos is a személy, és rendkívül gyengéd, azonban tudott a megfelelő időben határozott is lenni. Ez nagyon bejött.
2017. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!