Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fel mertek tenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fel mertek tenni ilyen kérdéseket a párotoknak?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőkhöz szól a kérdésem, mert szerintem a férfiak nem verik ezt olyan nagy dobra :D Olyan kérdésekre gondolok, amik ugyan érdekelnének titeket, viszont "tabutéma", mert a párotok válaszolhatna úgy, mondhatna olyan dolgokat rá, amikről tudjátok, az titeket érzékenyen érintene. Így inkább sokszor az ember meg sem kérdezi, mert fél a választól.


Példák:

-Volt-e már olyan, hogy a párod szex közben egy másik nőre gondolt

-Megtetszett-e neki valaki úgy, hogy már akkor együtt voltatok, de mondjuk elkezdett érezni erős vágyat az iránt a nő iránt (ettől még persze szerethet téged)


(a fenti kérdések akár, a választól függően féltékenységet szülhetnek a kérdező félben, amit ő generált saját maga számára)


Szóval hogy az ilyesfajta kérdéseket egyenesen, egyszerűen, kertelés nélkül felteszitek és nem csináltok belőle ügyet, vagy valahogy máshogy próbáltok választ kapni?


Nyilván ezt egy őszinteségen alapuló kapcsolatra értem, ahol ha kérdez valamit az egyik, arra biztosan ferdítés nélküli igazságot fog kapni válaszként a másik.


Remélem, nagyjából érthetően magyaráztam. :)


2017. nov. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus női hülyeségek... Végülis jobb, mintha 19 másik kérdésből kell kikövetkeztetni, hogy erről érdeklődik. :D
2017. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen felteszem. Minek bonyolítsam.
2017. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg fel merném tenni és öszinte választ is kapnék, de nem látom értelmét, mert ennek semmi köze a kapcsoaltunkhoz.


Velem nöként elöfordult már, hogy egy férfi izgalomba hozott, vagy a kinézete miatt (de soha nem egy kigyúrt, magas klisébe tartozó valaki), de volt olyan, hogy egyszerüen egy férfihang volt az, ami kiváltotta ezt.

De mivel mégcsak eszembe sem jutott bármit is tenni ilyen irányban, ezért a kapcsoalt szempontjából lényegtelen.


Szex közben meg nem tudom, hogy lehet másra gondolni - én ugyanis nem csak fekszem és gondolok valakire, hanem aktívan részt veszek benne és a páromra reagálok, ahogy ö meg rám.

2017. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen, mi megbeszéltünk minden ilyesmit, de mi mindketten nagyon lazák és objektívek vágyunk.
2017. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, sosem értettem azokat, akik ilyesmin képesek problémázni... Amúgy igen, minden olyan kérdést fel merek tenni, ami megfordul a fejemben, különben mi értelme van a kapcsolatnak?
2017. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezek bármit, amit akarok, de a példákhoz hasonló hülyeségek egyáltalán nem érdekelnek. Ez olyan, mintha a gondolatait is be akarnám szabályozni.
2017. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teszem fel, mert tudom a választ :D Nálam az ilyen "féltékenységre okot adó" kérdések totál hidegenhagy kategória. De lehet én vagyok rosszul bekötve:D Viszont együtt vagyunk 11 éve, harmadik babánkat várjuk, közösen harcolunk az életben a céljainkért, szeretjük egymást. Akkor meg kit érdekel hogy ki kire gonodol szex közben (mikor örülök hogy végre alszanak egyáltalán a gyerekek :D)

29/N

2017. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!