Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírtok, hogy sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírtok, hogy sok nő a pénzre megy?

Figyelt kérdés
Amiben van igazság, nem tagadom, hogy egyes nők a pénzre mennek, viszont ki az a barom, aki ilyen nőkkel foglalkozik? Én számításba se veszem őket, számomra nem is léteznek kb. Ki akar ilyen nővel összejönni? Szerintem ti se vagytok különbek az ilyen nőktől. Ők a pénzre mennek, ti meg a szexre. Csak a tárgy eltérő, de az indok ugyanaz. A saját érdek. Szóval én örülök neki, hogy nagy ívben elkerülnek, nem még itt sírok utánuk, mint valami barom, ahogy ti teszitek. Foglalkozzatok olyan lányokkal, akik megbecsül férfiasságotokban, és nem érdekli, hogy milyen vagyonnal rendelkeztek. Vannak szép számmal ilyen lányok, csak ki kéne nyitni a szemetek. Igaz, nektek nem könnyű meglátnotok ezeket az értelmes lányokat, mert ugye a hasonló a hasonlót vonzza, ezért buktok ti a ribikre. Ti is ribik vagytok, csak férfi ribik.
2017. nov. 21. 11:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírok, hidegen hagy ez a romboló gondolat. Tény, hogy sok nő van, aki arra megy, de jócskán ismerek olyanokat is, akik nem. Épp csak kapcsolatban élnek, nekem meg maradna a selejtje. :/
2017. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

4-es: a munka az életednek egy igen jelentős hányadát foglalja el. Ha hirtelen nem jut az ember eszébe más téma, akkor igen, fel szokták hozni (bár tőlem mindig a férfi kérdezte előbb). Egy munkakörön belül pedig elég eltérő fizetések lehetnek az elhelyezkedéstől függően. Szóval anyagilag maximum annyit lehet levonni a válaszból, hogy nem ingyenélő a másik. A továbbiakban pedig azt, hogy milyen az érdeklődése, beállítottsága, mennyire lehet vele beszélgetni erről a témáról (nekem párom naphosszat tudja ecsetelni, miket csinál munkahelyén, és szeretem is hallgatni), illetve hogy van-e jövőképe (mennyire mobilis, milyen az időbeosztása, lesz-e egyáltalán idő kiépíteni a párkapcsolatot...stb).


Kérdező: annak ellenére, hogy egyet értek veled, totál feleslegesen pörgeted magad. Aki menthetetlen, az menthetetlen. Én próbáltam néha egyik, másiknak elmagyarázni, de persze én voltam a szarszeméthazug. Privátban is kaptam olyan üzeneteket, hogy csak a szememet tudtam rá forgatni, mert egyszerűen annyira kifacsart és paranoid volt, tele gyűlölettel, hogy értelmetlen lett volna akár csak egy sziá-t is visszaírni.

Ha nő vagy, örülj az előzetes szűrőnek. Ha férfi, akkor annak, hogy több normális nő jut neked.

2017. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Csak az sír aki tehetetlen lusta és a semmire akar csajt magànak.

Rinyagépek,nem rinyàlni kellene hanem dolgozni magatokon és a karriereteken.

De ehhez meg kell mozdulni.

Érthetõ hogy egy csaj nem a küszöböt akarja veletek ràgni mert sajnos sokatoknak bõven elég ennyi.

Làsd Séf fiú.


30F

2017. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%

6,7-essel teljesen egyet értek.

Én is elõbb viszek el lànyt egy nívós étterembe meg wellneszezni mint egy romkocsmàba.

Nyilvàn nézi az egzisztenciàmat de ez érthetõ egy igazi férfi ezt felfogja hogy mi nekünk kell kitenni a zsetont csak a sok ruppotlan lusta nem tudja ezt felfogni,pont õk haltak volna ki az õskorban.

2017. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, 12-esnek szeretnék reagálni:


"4-es: a munka az életednek egy igen jelentős hányadát foglalja el. Ha hirtelen nem jut az ember eszébe más téma, akkor igen, fel szokták hozni (bár tőlem mindig a férfi kérdezte előbb)."


->A munka az egyik legfontosabb dolog az életben. Ha nincs munka, akkor nincs pénz, ha pedig az nincs, akkor nem lehet finanszírozni a csajozást. Egy jó helyre, ahol 10/10-es nők vannak, azért nem olcsó a belépő. De ez még akkor is igaz, ha egy spontán nyilvános helyen szedek fel egy nőt. Előbb-utóbb fel kell hoznom magamhoz, ha meg üres a hűtő és még megkínálni sem tudom semmivel, az meg elég ciki. Elismerem, egy kicsit túloztam, hogy mindig érdeklődnek a nők munka iránt, de azért elég sokszor megkérdezik.


"Egy munkakörön belül pedig elég eltérő fizetések lehetnek az elhelyezkedéstől függően. Szóval anyagilag maximum annyit lehet levonni a válaszból, hogy nem ingyenélő a másik."


->Szerintem nem értetted meg sem te (sem mások), hogy miről beszélek. Ez már túl van gondolva. Én csak annyit mondtam, hogy fontos az, hogy egy férfinak LEGYEN PÉNZE. Ha nem is sok, de valamennyi legyen. Értelmes nő -

aki mondjuk tudja magáról, hogy bárkit megkaphatna! - nem áll össze egy annyira csóró pasival, akinek annyi pénze sincs, hogy a csajt meghívja a születésnapján egy moziba. Ha te mégis leálltál pénztelen pasikkal, és még dugtál is velük, akkor kb. abba az 1-2%-ba tartozol, ahová az egyik exbarátnőm is tartozott, de őt inkább nem minősítem.


"A továbbiakban pedig azt, hogy milyen az érdeklődése, beállítottsága, mennyire lehet vele beszélgetni erről a témáról (nekem párom naphosszat tudja ecsetelni, miket csinál munkahelyén, és szeretem is hallgatni), illetve hogy van-e jövőképe (mennyire mobilis, milyen az időbeosztása, lesz-e egyáltalán idő kiépíteni a párkapcsolatot...stb)."


->Magam sem tagadom, hogy sok dologról lehet beszélgetni a nőkkel, de egy bizonyos kor felett az egzisztencia fontos. Egy olyan nő, aki mondjuk már közeledik a 30-hoz lassan családot is akar, azt meg tróger pasival nem lehet

2017. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik nő valamennyire pénzre megy. Az egzisztencia, "mik a jövőbeli terveid", legyen jövőképe (természetesen ez szakmai jövőkép, nem általános) randin alap témák főleg nők kezdeményezésére, teljesen normálisnak tűnő nőknél is akik normálisnak tűnnek. Emellett még megy csendben a kocsi, ruha elemezgetése is.


Az aranyásónak kinevezett nők egyszerűen csak nyíltabbak, nem az egzisztencia, karrier, jövőkép alapján tapogatják ki a pénzügyi helyzetet, hanem pofátlan őszinteséggel kérdeznek rá.


Na pontozhattok le, de attól még ti is ezt csináljátok :) akár ösztönből tudat alatt, hiszen az aranyásó reflex egy evolúciós maradvány.

2017. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért nézzük női szemmel a dolgot.

Nem kell a számlákon izgulni,van kaja hütőben,nyaralás,kocsi,szoli. A gyereknek jó suli,meg tablet.


Férfiként nyilván rossz,hogy nem vagyok vidéki "gázszerelő" vagy nem tartozom a haveri körbe. Innetől kezdve már nem vagyok olyan "partiképes" nem tudom azt nyujtani a nőknek,rs a gyeeeknek amiről úgy gondolják,hogy kellene.

Ezért bizony sírhatok.


Ha egy nő pedig azt mondja,hogy nem a pénzre utazik akkor ,miért nem járunk?

Nincs pénzem azaz ideális anyagi helyzettel rendelkezem.

2017. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17-es megoldás tegyél érte,hogy partiképes férfi legyél.

De ha erre nincs igényed azt a nõk tudjàk és érzik is.

2017. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Feleségek luxus kivitelben...ilyen műsorok vannak. Ezek után azért elgondolkoznak a nők.

Hogy talán jobb lenne a cnc maróst egy üzlet emberre a suzukit pedig mercire cserélni.

2017. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
4es ne hazudj!! Igen is nagyon szamit a penz
2017. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!