Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírtok, hogy sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírtok, hogy sok nő a pénzre megy?

Figyelt kérdés
Amiben van igazság, nem tagadom, hogy egyes nők a pénzre mennek, viszont ki az a barom, aki ilyen nőkkel foglalkozik? Én számításba se veszem őket, számomra nem is léteznek kb. Ki akar ilyen nővel összejönni? Szerintem ti se vagytok különbek az ilyen nőktől. Ők a pénzre mennek, ti meg a szexre. Csak a tárgy eltérő, de az indok ugyanaz. A saját érdek. Szóval én örülök neki, hogy nagy ívben elkerülnek, nem még itt sírok utánuk, mint valami barom, ahogy ti teszitek. Foglalkozzatok olyan lányokkal, akik megbecsül férfiasságotokban, és nem érdekli, hogy milyen vagyonnal rendelkeztek. Vannak szép számmal ilyen lányok, csak ki kéne nyitni a szemetek. Igaz, nektek nem könnyű meglátnotok ezeket az értelmes lányokat, mert ugye a hasonló a hasonlót vonzza, ezért buktok ti a ribikre. Ti is ribik vagytok, csak férfi ribik.
2017. nov. 21. 11:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
+Nem azt erzik mi van,hanem mennyid van..Ha regebb elnenk megkorbacsoltatnam az ilyen kutyakat. Hagynak mindent dogivel elszaporodni..besz.rok
2017. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!