Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akarom mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarom mindig azt, hogy elfelejtsenek azok a ferfiak akiknek nem kellettem?

Figyelt kérdés

olyan esetekrol van szo tobbnyire amikor nekem nagyon fontos volt vagy meg mindig az valaki es nem tudja viszonozni az erzeseim..

pl. egyoldalu szerelem vagy olyan eset amikor pl. csak jatszmazott a pasi, de nem akart semmit, en meg persze bedoltem..

ilyenkor mindig azt szeretnem bar sose emlekeznenek ram..semmilyen modon..mert hat ha emlekeznek ram akkor csak ugy gondolnak vissza ram, hogy a "szerencsetlen"

mas is erzett mar igy?


2017. nov. 24. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én. Csak nőkkel.Üdv sorstárs.
2017. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírnál valami konkrétumot?

Lehet csak félte értettétek egymást.

2017. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, a többség valószínűleg elfelejtett, max. egy strigula vagy egy naplóban. Nagyon ritka, mikor az emberből blogbejegyzés lesz.
2017. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert - okkal vagy ok nélkül - megalázottnak érzed magad, és a megalázottság a legrosszabb emberi érzés.


Nekem inkább az jutott eszembe amíg fiatal voltam, hogy mások felejtsék el, akik tudnak még róla.


másokat annyira nem érdekelnek az ilyen esetek, sem az aki miatt ezt érzed. Ezt csak te hiszed. Valójában neked kellene elfelejteni ezeket az eseteket vagy ezt az érzést.

Miért érzed magad megalázottnak ilyenkor, ezen gondolkodj.

2017. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megfelelő férfi soha nem fog téged elfelejteni szeretni fog és vigyázni rád testestől lelkestől.
2017. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!