Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ha csak szexre kellettem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Es a fiuk hogyan dolgozzak fel hogy mindig lekoptatjatok oket? Ugyanolyan rosz
2017. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Pl. felfogod, hogy nem jelentesz neki semmit. Ebből következik, hogy neked sem kéne ilyen emberen pörögnöd.
2017. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

De a lányok nagyjából el tudnák kerülni,hogy kihasználják őket. Tudtál róla,hogy csak szexet akar tőled?

Ha igen,akkor te kerested ezt magadnak.

Máskor legyél okosabb :)

2017. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Tanulsz az esetből, hibaztal.

Mindenki hibázik, emberből vagy.

Irhatnal többet a sziturol! :)

2017. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hetekig hülyít, azt mondja párt keres, lassan már kezdesz szerelmes lenni és utána kiderül, hogy csak pár éjszakát akart veled és semmi voltál a szemében. Szerintem nem ugyan az a kettő, első :/
2017. aug. 23. 19:42
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
20%
Nézd a jó oldalát, legalább dugtál vele egy jót.
2017. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért valahol ennek is megvan a pszichológiája. Nyilván ezek az emberek is őszinték lennének, ha tudnák hogy az őszinteségük jövedelmező lenne.

Persze mondhatják a nők, de hát nekik érzelem kell, de ez egy bullshit.

40-50 évvel ezelőtt semmi ilyesmiről nem volt szó, szabadon élték az életüket a férfiak, de a nők is. Ha szex akkor szex, ha kapcsolat akkor kapcsolat, ha házasság akkor házasság.

Két generáció alatt nem tud ilyen gyökeresen megváltozni úgy a nekem genetikája, szóval valószínűleg a nők körében ez egy társadalmi hipnózis.

2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ismerkedés után fekudtel le vele?
2017. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, én 2 dologba kapaszkodtam:


- Úgy viszonyutam utána hozzá, ahogyan ő: ignoráltam.


- "Büszke" voltam magamra, hogy vagyok olyan jó pasi, hogy egy nő megkívánjon és én ki tudom őt elégíteni. Ez önbizalmat adott, hogy mással is lehetek majd így, aki már ennél is többet fog akarni és szeretni fog engem.


Tudom, ez nem a legtutibb módszer, de nekem segített.

(Én is szerelmes voltam abba a nőbe, de ő csak szexkapcsolatot akart már a legelejétől fogva, hogy túl legyen az exén, pedig nekem komoly kapcsolatról beszélt. Ezt utólag tudtam meg egy barátnőjétől.)

2017. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Úgy, hogy te is élvezted azt a kufircot.

Tehát pontosan annyit kaptál a "kapcsolattól" mint a másik.

2017. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!