Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te járnál magaddal, ha ellenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te járnál magaddal, ha ellenkezőneműként találkoznál magaddal?

Figyelt kérdés

Tehát te férfi vagy nő vagy, és ha ellenkező neműként látnád magad kívülről, össze akarnál e magaddal jönni.


Ha igen, miért?


Ha nem, miért nem?


Én biztosan nem járnék magammal, de szerencsére másoknak kellek. Elég érdekes.


2017. nov. 24. 20:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

A 2es letöltheti a Faceappot, segít a dolgon.


Én elég átlagos férfi lennék, nem túl jóképű, de biztosan nem tudnám elviselni azokat a tulajdonságaimat, amiket amúgy szeretek magamban.


Úgy szeretem magam, hogy tudom, nehéz lehet velem együttlenni..


Valahol nem is tartom normálisnak azokat, akik kedvelnek. Tutti valami bajuk van. Nem csoda, ha nem működnek a kapcsolataim..

2017. nov. 24. 20:46
 12/28 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes kérdés! :D

Nos, ha én jönnék szembe magammal férfiként, akkor nem biztos, de ha férfi lennék, és úgy találkoznék azzal, aki most vagyok, akkor tuti nem nyugodnék, amíg meg nem szereztem magamnak magamat. Ennek van értelme?!!! :D De nem a külső alapján, hanem az attitűd szerint. :D

2017. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár nem vagyok elhízva már nem érzem magam szépnek. Lelkileg meg olyan kellene aki kiegészít, unalmas lenne magammal járni. 31N
2017. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Visszataszító vagyok külsőleg, tehát nem.
2017. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nem. Eleve külsőre nem jönnék be magamnak, onnantól meg már bele lehetne sz#rni az egészbe...
2017. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ha valami elborult elme lennék, akkor stílusom és belső tulajdonságaim alapján elképzelhető.

Külső alapján kizárt, mert ocsmány vagyok.

2017. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Igen:) gondolom mert elegedett vagyok a szemelyisegemmel es a kinezetemmel. Nem nehez velem egyutt elni,igyekszem a masik kedveben jarni es nem vagyok trampli,jol fozok,szeretem a szexet stb.
2017. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
elég szép férfi vagyok,szóval igen.
2017. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nő vagyok tehát férfiként kellenék -e magamnak? Nem! De amiatt,mert a személyiségem

is nőies,törékeny,gondoskodó,lelkizős stb és egy férfiben bár jó dolog,ha kicsit pátyolgatni kell és sír velem egy-egy szomorú filmen,de jobban szeretem ,ha határozott és irányító. A stílusával biztosan meg lennék elégedve,valószínűleg a külsejével is mivel a férfiakkal szemben kisebb az elvárásom arcban,mint mondjuk egy nővel szemben. Testre tuti nyerő lenne ,de a személyisége nagyon nem illene egy férfihoz.

2017. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!