Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te járnál magaddal, ha ellenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te járnál magaddal, ha ellenkezőneműként találkoznál magaddal?

Figyelt kérdés

Tehát te férfi vagy nő vagy, és ha ellenkező neműként látnád magad kívülről, össze akarnál e magaddal jönni.


Ha igen, miért?


Ha nem, miért nem?


Én biztosan nem járnék magammal, de szerencsére másoknak kellek. Elég érdekes.


2017. nov. 24. 20:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A saját dumám bejön,úgyhogy ha a pasi énem nem is egy mediterrán típus,de amúgy feszes alkatú,fejre minimum tűrhetően néz ki és én is tetszek neki,miért ne.
2017. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég hamar kiborítanám magam a hülyeségeimmel és bunkó stílusommal.
2017. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Nem vagyok 100-as:).

Ami "örömteli" az, hogy másnak sem kellek.

2017. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan tökéletes vagyok, de kétlem, hogy el tudnám viselni magam. A változatosság gyönyörködtet, túl unalmas lennék magamnak. Nem a hasonmásomat keresem, hanem a másik felem. :)
2017. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

nem mert pont azt keresem aki kiegészít


minden tulajdonságomból 2x ennyi max karrierépítéshez lenne jó

2017. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen 😁 Mert tudnám, hogy mi kell a férfiaknak és mi a nőknek, szóval ez egy kettős mérce. Tudnám, hogyha férfi lennék, mi tetszene nekem, és úgy általában a nőknek. És ugyanez fordítva. Szerintem álom pasivá formálnám magamat 😂
2017. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen, csinos vagyok, kedves, jó velem együtt lenni, beszélgetni, nevetni. Odaadó vagyok az ágyban.
2017. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!