Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki párkapcsolat mániás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki párkapcsolat mániás?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok itt, hogy valaki megöli magát mert nem talál magának barátnőt, meg nincs értelme élni egyedül, szingliként. Az emberek úgy csinálnak mintha ez lenne az élet értelme, mintha nem lehetne létezni egyedül, mintha ez lenne az egyetlen jó dolog és cél az életben. Miért? Mindenki társfüggő? Mi lenne ha nem létezne szerelem? Az emberek mit keresnének az életben? Ami lelkileg felemelő dolog. Semmit?
2017. nov. 25. 01:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, tisztába vagyok vele, hogy kell egy társ, de az ahogyan görcsösen keresik meg szenvednek az emberek szerintem már abnormális.
2017. nov. 25. 01:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg hogy kapcsolatból kapcsolatba ugranak az emberek, csak hogy legyen valaki mindig mellettük. Szerintem ha valakivel megosztod az életed az egy elég komoly dolog, és eléggé megalázó önmagadra nézve, hogy fél évente váltogatod.
2017. nov. 25. 01:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény.


Mikor vége lett egy se veled, se nélküled kapcsolatomnak, akkor nem voltam szomorú. Összeraktam magam, az életem, koncentráltam a karrieremre.


Viszont így 1.5 év után már nagyon hiányzik valaki.

2017. nov. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A társas szükséglet az alapvető emberi szükségletek közé tartozik. (ezt csak a fiziológiai szükségelet előzi meg)

Amíg nem elégült ki, tehát neincs társad, addig csak erre tudsz gondolni.

Ez így temészetes.

2017. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én nem vagyok párkapcsolat mániás.Egyedül is el vagyok, vannak céljaim és ezt nem teszem függővé egy másik embertől.Amikor párkapcsolatban voltam az jó érzés volt hiányzik,de az élet megy tovább.
2017. nov. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gáz szinglinek lenni, és le is nézik őket.

én is az vagyok, a (volt) baráti köröm is folyton lenézett miatta. valamiért az embert akkor látják teljesnek csak, ha párban van.

hogy miért? nemtudom.

nem tagadom ez hogy megölöm magam bennem is megfordult már, pont azért, mert nem jön össze az ismerkedés-kapcsolat, és a környezet meg folyton ezt várja el.

2017. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Senki sem szeret egyedül lenni, mindenkinek szüksége van valakire aki tàmogatja, bíztatja. Szerintem nincs ebben semmi rossz:)
2017. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!