Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi vagy a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi vagy a baratotok majdnem minden csajnak sziveket kuld a facebookon like helyett az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Like, facebook, férfi

2017. nov. 26. 22:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Mennyire lehet egy ilyet komolyan venni?

24L

2017. nov. 26. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt, hogy dedós.
2017. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, de az is, hogyha valaki ennyire a facebookos viselkedését veszi alapul a párjának. Kit érdekel, hogy kit lájkolgat...

Amúgy én vagy szivecskét nyomok valamire, vagy semmit. Ilyen ember vagyok, vagy imádok valamit vagy abszolút nem érdekel.

2017. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy minden csajjal próbálkozik hátha bejön ez a gyerekes szívecskézgetés valamelyiknek.
2017. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő ijen tipus és még az is előfordulhat hogy ilyen is marad.Akkor vagy beletörődsz hogy ilyen vagy keresel olyat aki csak neked bókolgat neked szivecskézik.Te döntessz.
2017. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelent: erosen kukaerett, kukapozitiv
2017. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szív nem csak szerelmet jelenthet.


Ott van a tisztelet, a szimpátia, a kedvesség, az önzetlen jóakarat egy ember felé.


Imádom mikor egy ember segít a céljaim elérésében, szóval még a hálát is jelenti.


Egy jót akaró embernél a szív az egy önzetlen jel, egy ajándék, amiért cserébe nem vár el semmit, csak köszöni, hogy az élete része lehetsz 😊❤


Természetesen az emberek többsége viszont nem önzetlen, és visszaköveteli a szivecskét. Na őket érdemes elkerülni 😉

2018. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szep pozitiv valasz volt utolsó.


De miert olyan fontos egyeseknek ez a lajkolgatas es szivecskezes?

Mar hallottam ugyanettől a személytől hogy áh ez milyen gazdag, es főleg a menőségért barátkozik azzal a személyel.. de kérdem én ez mennyire lehet őszinte barátság amikor csak azert "kuldök a másiknak szivet hogy ha ö visszaszivecskézik mutassam masoknak hogy milyen menő vagyok" ..?

2018. jan. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!