Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítél el érte mindenki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél el érte mindenki? Lehet nem kellett volna, de azért nem akkora bűn! Vagy mégis?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Van egy 19 éves öcsém. Kb 1,5 éve volt, hogy bejött hozzám este a szobámba, és elmondta nekem, hogy randija lesz egy nála egy évvel idősebb lánnyal, akinek azt mondta, csókolózott már...de még nem, és mi van ha a lány rájön. Már majdnem sírt, kicsit megsajnáltam, és nem is gondolkoztam, mondtam neki majd én megtanítom. Megvolt meg minden, aztán olyan furcsán éreztem magam, hiszen smároltam a féltesómmal...Ez mára kiderült, haverok körében, és mindenki elítél érte! De ebben szerintem nincs semmi...Szerintetek? Előre is köszi! Lány vagyok!
2010. jún. 1. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi rossz!

Engem is taníts meg légyszi!:)

2010. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elég érdekes. Szerintem nem olyan nagy bűn,csak fura.
2010. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hááát eléggé beteg dolog... Ha a helyedben lettem volna akkor elmagyarázom neki vagy a saját kezemen mutatom meg, de tuti nem csinálom vele. 20/F
2010. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak lesz aki lecigányoz érte...
2010. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én is beszólnék de magamban azt gondolnám hogy bárcsak lett volna egy ilyen (fél)tesóm

18/F

2010. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ugye te lány vagy? mert igy elmegy, de ha fiú akkor te ténylegnagyon szeretheted az öcséd...grr.
2010. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ott van a végén, hogy lány vagyok...

És köszi a válaszokat!

2010. jún. 1. 16:05
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj sincs,egyik nagyon régi osztálytársam még le is sz.pta a bátyját! :D
2010. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

huhh tényleg ott van:) szegényebbek lettünk egy homoerotikus élménnyel:))


amugy nem gáz, főleg ha ő is a helyén kezelte a dolgokat.

2010. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Legközelebb a sex-et is mutasd meg neki ne hogy el sírja magát...
2010. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!