Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hány csajnál próbálkoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány csajnál próbálkoztatok eddig és hánynál jártatok sikerrel? 22/F

Figyelt kérdés
A siker számomra ha eljut az ember a csókig.

2017. nov. 28. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egynél de nem tudtam rajta kiigazodni. Bamba vagyok a nőkhöz. 19/F
2017. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igazából 6 lánynál, ebből 5-nél volt siker. Rajtuk kívül csak apró hülyeségeim voltak, de csak velük gondoltam komolyan. Ebből 2 volt igazi szerelem, és akivel nem jött össze, talán a legnagyobb vágyam.


Ebből egy 7évig tartott, egy 9 hónapig, 2 fél évig, és 1 pár hetes dolog volt.


27F

2017. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb 200, ebből 0 siker.
2017. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3. nagyon sajnálom szerinted mi lehetett a probléma?
2017. nov. 28. 19:05
 5/13 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem a legszanalmasabb dolog illyet hazudni, mint amit kettes.

Jah, hatbol ot csaj. Ne nevetessd mar ki magad. Volt az joval tobb is, csak utolag ugy gondoltad, hogy az egodnak jobban tesz, ha lerazod, hogy nem is igazan akartad azt a csajt, nincs olyan ferfi sot olyan no sincs aki szinte barkit megkaphat.



Kb 6-700

30 koruli s ez egy egesz jo arany.

2017. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy a többi hülyeséget nem veszem bele, pl. hogy 15 évesen "csajoztam".

18 évesen összejöttem egy lánnyal, akivel 7 évig együtt voltam. Előtte is volt egy barátnőm 9 hónapig 17 évesen. Persze előtte is vágytam valakire, de nem volt úgy kiszemeltem. Voltak lányok, de akkoriban visszahúzódóbb voltam, így nem is igazán kezdeményeztem, így nem volt elutasítás. Utána is vágytam lányokra, de kb. egyből jött egy lány a 7 éves kapcsolatom után, akivel fél évig együtt voltam. Ott nem én akartam a dolgot, inkább a felejtés miatt mentem bele. Utána újra szerelembe estem, de az is úgy alakult ki, hogy a 6 hónapos kapcsolat vége felé, és beszélgetésből indult az egész. Nem erőlködtem. Nem kezdeményeztem úgy életem során egy lánynál sem, hogy oké, én akkor most ebből kapcsolatot akarok. Vagyis de, 1 lánynál, akivel nem is jött össze. :)

2017. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi számít próbálkozásnak? Szóba elegyedek egy nőnemű egyénnel? :D Nem lehet ezt így mérni és nem is érdemes, hogy hányból hány "jön össze".
2017. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4 az arcom.
2017. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Próbálkozás értelemszerűen az ha össze akarsz jönni eggyel és tudatod vele.
2017. nov. 28. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
1-ből semmi.
2017. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!