Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint barátság, kevesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint barátság, kevesebb, mint szerelem? (Leszbikus, legjobb barát, többet érzek mint kéne. )

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok kb fél éve megismerkedtem egy lánnyal, aki épp akkor realizálta, hogy nem él boldog házasságban a férjével és most ott tartanak, hogy válnak. Nekem volt egy barátnőm akivel együtt voltam 2 évig, de végül szakítottunk. Viszont kb 3-4 hónapja úgy érzem, hogy elkezdtem túl sokat érezni a fél éve megismert lány iránt. Azóta már ott tart a kapcsolatunk, hogy ő lett a legjobb barátnőm. Mindennap hossza levelezéseket folytatunk mindennap találkozunk, minden hétvégén közös programokat szervezünk. Viszont egyre mélyebb érzéseim vannak iránta amit nem tudok hova tenni. Nagyon különleges kapcsolat van köztünk, olyan leírhatatlan. De a lényeg a lényeg, hogy ő volt az életembe az személy akiben biztos voltam 100%-ig, hogy hetero, sőt van egy srác akibe elvileg full szerelmes…. De a hétvégén nagyon érdekes dolog történt. Nálam voltunk és elég sokat ittunk és a barátnőm rám mozdult, én pedig nem bírtam ellenállni, így egy igen szenvedélyes éjszaka kerekedett belőle….

Nem tudjuk mire vélni a történteket, mindketten teljesen zavarodottak vagyunk. Azóta tök zavarban vagyunk egymás társaságában.. de józanon is már megfordult a fejünkbe, hogy összejövünk, viszont akkor tartunk attól, hogy erre rámenne a barátságunk. De így meg nem merünk találkozni csak úgy, hogy többen vagyunk együtt egy társaságban, mert attól is félünk, hogy nem tudunk egymásnak ellenálni.

Nagyon rossz egy helyzet, mert a barátságát semmiképp sem szeretném elveszíteni, de ez így nagyon rossz. És nem vagyunk biztosak abban sem, hogy ez nem több, mint barátság… Mert az ember érzi azt, ha egy ilyen éjszakában érzelem van.. és ebben igencsak benne volt.


Mit tegyek?



2017. nov. 30. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátságba nem fér bele szexuális vonzalom egyik fél részéről sem. Szóval milyen barátságról is beszélsz?

Szerintem semmi vesztenivalótok, ha belevágtok, mert ebből már sima barátság nem lesz.

2017. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!