Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is defektesnek néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is defektesnek néznétek egy ilyen csajt?

Figyelt kérdés

Férfiak, de nők is írhatnak.

Ha mondjuk abból áll az egész napja (amennyit te kívülállóként látsz, mondjuk csoporttársként), hogy bemegy reggel az egyeteme mindenkinél korábban, leül, és olvas/tanul órakezdésig.

Ha bejön valaki, annak visszaköszön, de amugy nem beszél senkivel és nem ül oda senki mellé.

Ha csoportos feladat van se lelkes, a ráeső részt megcsinálja, de nem kapaszkodik a vezető szerepért.

Órán csak akkor válaszol, ha kérdezik, holott tudja a válaszokat, figyel. De nem jelentkezik.

Nem menne oda senkihez ismerkedni, és egy barátja sincsen. Azokhoz se megy oda, akikkel már korábban beszélt.


Mennyire abszurd ez egy felnőttől?


Mindenkinek vannak barátai a szakon, csak neki nem.


2017. nov. 30. 18:05
1 2 3
 1/21 StayAwake...Forever ***** válasza:
94%
Nem, mivel én is hasonló vagyok.
2017. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem defektes szerintem, inkább csak nem vegyül a pórnéppel :D
2017. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Introvertált vagy? Én is ilyen vagyok.
2017. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Én megértem maximálisan. Te látod X órát egy héten, a maradék időben azt se tudod, hogy mi van vele. Valószínűleg megvannak a barátai, akik nem az egyetemhez kötődnek (vagy nem ahhoz a szakhoz).


Amikor én jártam egyetemre, akkor én is 2 emberrel tartottam a kapcsolatot, míg mindenki mással nyűg volt.

Nem azért jártam iskolába, hogy válaszoljak a tanár kérdéseire. Arra ott a vizsga. Tudást szerezni mentem oda, minek válaszoljak bármire, ha nincs belőle előnyöm és én már tudom azt?

Minek adjak bele extra energiát csoportmunkákba, amikor az egyetemisták baromi nagy százaléka egy semmirekellő barom, akinek inkább kellene utcát söpörnie, mintsem az állam/szülők pénzén az egyetemi padokat koptatnia?

2017. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki defektes, mindenkinek van furcsa tulajdonsága, személyiségvonása. Ő ilyen, ha szereti egészségére, ha nem számomra kiderül, mert én megszólítanám és kiderteném miért ilyen.
2017. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám defektesnek, nem mindenki szociális típus. Lehet megvannak sulin kívül a barátai és nincs szüksége újakra, vagy épp egyáltalán nincs szüksége társaságra, nincs ezzel baj. Azt pedig meg tudom érteni, miért nem akar egy hozzátok hasonló, felszínesen ítélkező bagázzsal jópofizni.
2017. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az atom túlbuzgó strébereket nem bírom, bár már én is azok közé tartozom akiket zavar a sok kis farok aki a bulikért és az ivászatért jár egyetemre, de még mindig nem azért csinálom mert imádom és lelkes vagyok, mert aki jár Magyarországon felsőoktatásba, az tudja hogy mennyire elavult és jelentéktelen szart tanítanak, amiért lelkesnek lenni eléggé butaság. Amúgy nem tartanám defektesnek én is hasonló vagyok.
2017. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Én nőként hasonló típus vagyok, de azért nem ennyire szélsőséges szinten. Ha szélsőségesen antiszoc, és pl. csoportos feladatban sem nagyon beszélget a csapattársaival, akkor már lehet azt mondani, hogy vmi difije van. (amúgy nekem is van :D).


Mondjuk az is más kérdés, hogy a magánéletében milyen. Mert ha pl. a régi gimis barátaival tök jó a barátság, akkor lehet, csak az újtól félt, vagy neki az épp elég.

2017. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Emellett ha a párommal vagyok, vagy pár barátommal, akkor be se áll a szám, szóval tudok beszélni, csak nem mindenkivel akarok :D aki emiatt defektesnek tart, az pl pont olyan, akivek nem akarok.

2017. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább csak különcnek és tudva vagyon, hogy a különc emberek a legérdekesebbek. Megpróbálnék valahogy közelebb kerülni hozzá, ha amúgy is tetszik.
2017. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!