Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is defektesnek néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is defektesnek néznétek egy ilyen csajt?

Figyelt kérdés

Férfiak, de nők is írhatnak.

Ha mondjuk abból áll az egész napja (amennyit te kívülállóként látsz, mondjuk csoporttársként), hogy bemegy reggel az egyeteme mindenkinél korábban, leül, és olvas/tanul órakezdésig.

Ha bejön valaki, annak visszaköszön, de amugy nem beszél senkivel és nem ül oda senki mellé.

Ha csoportos feladat van se lelkes, a ráeső részt megcsinálja, de nem kapaszkodik a vezető szerepért.

Órán csak akkor válaszol, ha kérdezik, holott tudja a válaszokat, figyel. De nem jelentkezik.

Nem menne oda senkihez ismerkedni, és egy barátja sincsen. Azokhoz se megy oda, akikkel már korábban beszélt.


Mennyire abszurd ez egy felnőttől?


Mindenkinek vannak barátai a szakon, csak neki nem.


2017. nov. 30. 18:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, mondjuk én azért, mert ocsmány vagyok és ég a pofám miatta. Valószínűleg nagyon jófejek a csoporttársaim, mert többen kezdeményeztek beszélgetést/ismerkedést, még fiúk is.

Ilyenkor már nem merek antiszockodni, ha mások kedvesek velem. Inkább előadom, hogy normális vagyok, nem egy depis, szociális fóbiás, szorongó, pánikbeteg roncs, aki alig élte túl, hogy bevonszolta magát órára...

2017. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen vagyok a korán érkezést leszámítva. Mégis vannak barátaim, párkapcsolatom, csinálokvdok mindent. Nincs igényem barátokra és jópofizásra.
2017. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
antiszoc v szociofób. Engem nem izgat
2017. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg már túlontúl is céltudatos és nem bratyizni ment,vagy teszem azt,suli mellett dolgozik , ideje nincsen kapcsolatokat ápolni. Kuzinom ilyen volt anno.

Inkább tisztelem és becsülöm,még ha át is esett a ló másik oldalára.

2017. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 opened paradise ***** válasza:
100%
Ennyi miatt még egyáltalán nem.
2017. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolnám defektesnek, de nem foglalkoznék ilyen emberrel. A teljes ellentétem, közös témánk nem lenne, a stréberektől meg lever a víz, taszítanak és általában baromi ostobák az élethez.
2017. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok férfiként. Megfigyelem az embereket, lehetőleg messziről.
2017. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ettöl miért lenne defektes valaki.

Meg ha nem te vagy a csaj ,akkor honnan tudod ,hogy nincsenek barátai? A sulibol ,munkahelyről nekem se voltak.

N25

2017. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem totál defekt.

Csak mivel senkinek sem okoz problémát (elvan, mint a befőtt) ezért magasról leszrják a defektjével együtt.

2017. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk pont a defektes, csúnya, lúzer stréberek a beszédesek az egyetemen, mert csak ott vannak barátaik = a többi stréber, míg a csinosak/jóképűek leginkább egyedül ülnek, nem szeretnek beszélgetni a többiekkel. Pont azért, mert megvan a saját körük, életük a sulin kívül és nem akarnak a lúzerekkel vegyülni.
2017. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!