Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek a munkatársamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a munkatársamnak?

Figyelt kérdés
Sokat mosolyog rám, mindig vidám, amikor meglát, láthatóan örül nekem, ráadásul csipkelődni is szokott, és ezt szó szerint kell érteni, mert sokszor ér hozzám, bököd az ujjával meg ilyenek. Én is szoktam őt. Elgondolkodtam rajta, hogy én is mennyire nem mutatom ki, hogy szívesen megdugnám néhány munkatársam, akkor mások is érezhetnek így elvileg velem kapcsolatban, és hozzám hasonlóan nem mutatják ki, tehát simán tetszhetek neki. Egyébként idősebb nálam, ráadásul van két gyereke és férje.
2017. nov. 30. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A döntő faktor itt az utolsó mondat, és annak mindhárom eleme külön-külön is eléggé nagy jelentőséggel bír: ez vagy csak egy játék, esetleg egotuning, lehet, hogy csak a humorodat bírja, az is lehet, hogy hisz a női-férfi barátságban, stb., de a leges-legutolsó dologként jutna eszembe - ha a helyedben lennék - hogy az a nő akarhat tőlem valamit.
2017. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom, hogy tetszhetek e neki vagy pedig csak jó fejnek tart, és azért ilyen velem. De amúgy mással nem viselkedik így. Bökdösni csak engem szokott.
2017. nov. 30. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Tecchecc.
2017. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már,az utolsó mondat miatt tök lényegtelen,tetszel-e neki.Ez a nő nem pálya,csak kóstolgat,flörtölget.Én nem venném komolyan.
2017. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!