Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúrja egyesek szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrja egyesek szemét, hogy nem zavar a nem létező mellem?

Figyelt kérdés

Van elég bajom azon kívül is.

Kaptam már férfitól megjegyzést, hogy legalább hordanék push-up melltartót, mert mennyire gáz ez így.

Nők is kérdezték, hogy miért mutogatom, hogy lapos vagyok (mutogatom=merevítő és szivacs nélküli csipkemelltartókat hordok, vagy még azt se), erre nem kellene büszkének lenni, nem nőies.

Taszító, ha egy nő nem komplexusos ezen "hiányossága" miatt és nem szilikoncicikre kuporgatja a pénzét? Előbb töltetném fel az ajkaimat...


2017. nov. 20. 14:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tartom cikinek. Viszont az picit nekem sok, ha valaki a kis mellére hivatkozva nem vesz fel melltartót és a mellbimbói meg majd átszakítják a pólókat...
2017. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Azt gondolom, hogy elég pofátlan egy férfi részéről hogy beleszól. Mégis mi köze hozzá? Max ha nem tetszik nem nézegetném aztán ennyi, de beleszólni szerintem túlzás. A másiknak meg ha tetszik azért fog beszólni, vagy mi lesz ennek a vége?


Amúgy egy csomóan szeretik a kis melleket, én is. Annak csak örülök, ha nem akarod magad kitömetni, legalább egyel több természetes normális lány járkál közöttünk.


38F

2017. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Sunshinedoll ***** válasza:
98%

Én is azt vettem észre, hogy zavarj sokakat, ha egy nő nem full komplexusos.

Mondjuk én a kis mellemért sosem kaptam megjegyzést, de én sokszor beszélek dicsérően és szeretettel magamról, és volt, akinek szúrta a szemét. Több pasitól is hallottam, hogy azokat a lányokat szeretik, akik természetesen szépek, de nem tudják magukról, hogy mennyire szépek. Ez magyarra lefordítva kis önbizalmat jelent :D És szerintem semmi vonzó nincs mások komplexusában.

Vagy volt olyan, hogy egy srác megjegyezte, hogy óó, de jól nézel ki ma. Én meg lelkesen mondtam, hogy "Ugyeee? Nekem is tetszik most a sminkem" vagy ilyesmi. És elhúzta a száját, hogy amúgy nem is nézel ki olyan jól :D Öhm.. de igen, most mondtad, hogy jól nézek ki, és nekem is van szemem, kussolj :D

2017. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Légy büszke a testedre. Nem vagy kevésbé értékes és nőies, mert pici cicijeid vannak. Urban legend, hogy mi férfiak a nagy tejcsarnokokra bukunk. Elvétve vannak köztünk ilyenek. Imádom a mini ciciket! 🤘😉
2017. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%

Mert a legtöbb ember buta, mint egy vas szög :)

A nagy mell a társadalmi norma valami elfajzott okból, nem kell velük foglalkozni.

Ha tényleg nagyon zavar, akkor mond hogy sportolsz és ez az oka, persze ez csak akkor kibúvó a szúrós megjegyzések elől, ha az alkatod is olyan.


Btw személy szerint nekem bejönnek a kismellű nők, de én is anomália vagyok :)


27/f

2017. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Férfiként lesz**om, hogy milyen melle van egy nőnek. Ha neki tetszik és a párom, akkor nekem is fog.
2017. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is kicsi melleim vannak, ezert tini koromban nem mertem, csak nyakig ero , bo polokat/pulovereket hordani. Kb oda adtam volna a fel labam egy legalabb c-s ciciert.

Ahogy telt az ido , es ahogy egyre tobbet gunyolodtak rajtam, ugy fogadtam el magam.

Ha valami cikis megjegyzest kaptam a cicmre, en is ugyan ugy

,, gunyolodtam,, rajta. Vagy akar magamtol is felhozom a temat csalad, barati tarsasagon belul. Es nem esik rosszul egyaltalan, mert szeretem magam, ill. cicimet. Hadd lassak, hogy nem fogok elfutni sirni a sarokba, mert igenis eros no vagyok, es ezt nem a mellmeret hatarozza meg!


Regen gornyedt hattal jartam keltem, nehogy meglassak azt a semmit, ma mar kihuzom magam, hadd nezzek, mennyire elegedett vagyok magammal!

Folveszek siman a kivagott polot, legalabb nem tunok tole lotyonak, amiert a dudakat mutogatom, mert nem mutogatom, ugyanis nincs. :)

Attol fuggetlenul nehogy mar ne hordhassak egy csinos polot vagy ruhat.


Segitettek amugy eleg sokat ezek a ,, fogadd el magad, itt van ra nehany tipp,, tipusu cikkek. Kozuluk az egyik olyan , hogy nezegesd magad sokat meztelen a tukorbe, csinalj fotokat, nezd vissza oket, probalgass szexi fehernumet.

Megfogadtak ezeket a tippeket,es rajottem, igenis szexi vagyok! Mert nem a nagy cs*ocsoktol lesz valaki szexualisan bomba, hanem attol, hogy latszik rajtad, hogy elegedett vagy a testeddel, es ebbol az elegedettsegbol nem tudnak kibillenteni egy serto mondattal.


Ugyhogy azt tanacsolom, folytasd amit eddig, hagyd hogy leperegjen rolad a szekalas. :)


21L

2017. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%

Jól vettem ki, hogy minimálisan sincsenek takarva a mellbimbóid?


Tudod így hűvösebb időkben a kis melleken is kimerevednek ám, és legalább olyan közönséges(és zavaró vagy izgató) látványt nyújt, mint egy köldökig érő dekoltázs.


Szerintem mikor rákérdeznek, hogy miért nincs rajtad melltartó, nem a méret miatt, hanem az átütő bimbók miatt teszik, és ezért néznek rád rosszallóan.


Nekem is kis mellem van és senkit nem érdekel, mert a nem.pushupos melltartóimban csak annyi szivacs van, ami nem engedni átütni a melltartókat.



A sima csipkemelltartó egyébként semmilyen célt nem szolgál, csak szép. Direkt azért olyan vékony, hogy izgató legyen az átütő mellbimbó és a látvány. Szóval te mellbimbótakarásra nem is használsz semmit, hanem hangsúlyozod a szexuális célú fehérneműdet hétköznapokra.


Kismellűként mondom, nem a melleddel van bajuk, hanem a hozzáállásoddal. És ja. Inkább hordj pushupot, mint vékonyat, nert akkor nem látványosak a mellbimbóid.


Amúgy miért is fontos, hogy csipkéből van? Sportmelltartó is lehetne, nem kell senkinek megemlíteni, hogy rajtad extra látványosság van, ha nem akarod, hogy téma legyen.


Takard a bimbókat sima melltartóval, minden problémád megoldódik.

2017. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Linkek lesz egy képet (term nem magadról, csak netről) hogy pontosan milyen cicikről van szó?

Mert ha tényleg kicsik, mint ahogy írod, akkor, hogyan tűnhet fel valakinek?

2017. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%

Jól vettem ki, hogy minimálisan sincsenek takarva a mellbimbóid?


Tudod így hűvösebb időkben a kis melleken is kimerevednek ám, és legalább olyan közönséges(és zavaró vagy izgató) látványt nyújt, mint egy köldökig érő dekoltázs.


Szerintem mikor rákérdeznek, hogy miért nincs rajtad melltartó, nem a méret miatt, hanem az átütő bimbók miatt teszik, és ezért néznek rád rosszallóan.


Nekem is kis mellem van és senkit nem érdekel, mert a nem.pushupos melltartóimban csak annyi szivacs van, ami nem engedni átütni a melltartókat.



A sima csipkemelltartó egyébként semmilyen célt nem szolgál, csak szép. Direkt azért olyan vékony, hogy izgató legyen az átütő mellbimbó és a látvány. Szóval te mellbimbótakarásra nem is használsz semmit, hanem hangsúlyozod a szexuális célú fehérneműdet hétköznapokra.


Kismellűként mondom, nem a melleddel van bajuk, hanem a hozzáállásoddal. És ja. Inkább hordj pushupot, mint vékonyat, nert akkor nem látványosak a mellbimbóid.


Amúgy miért is fontos, hogy csipkéből van? Sportmelltartó is lehetne, nem kell senkinek megemlíteni, hogy rajtad extra látványosság van, ha nem akarod, hogy téma legyen.


Takard a bimbókat sima melltartóval, minden problémád megoldódik.

2017. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!