Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján helyezitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján helyezitek el magatokat a 10-es skálán?

Figyelt kérdés

Hogy a környzetedben a többség jobban/rosszabbul néz ki hozzád képest?


Hogy mennyire van sikered a másik nemnél?


Hogy egy nap hányan jönnek oda ismerkedni?


Hogy hogy értékelnek itt az oldalon?


2017. nov. 30. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2.-es.
2017. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Minel sikabb vagyok annal magasabban vagyok a 10-es skalan. (en valahol a legaljan vagyok)
2017. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktam alkalmazni ezt a skálázós dolgot, meghagyom az amerikaiaknak(úgyis onnan jött). "She's a perfect ten" és hasonlók... :D
2017. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Van egy általános énképem.



És van egy kép, amit a visszajelzések alapján alakítok ki.


Volt időszak, hogy a kettő fedte egymást többé kevésbé. Mostanában úgy érzem, hogy én nem változtam, de a másik nemnél elért sikereim olyan mértékben megcsappantak, hogy az már az énképemre is hatással van.

2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
8%

Nehéz kérdés, mivel ruhában átlagos vagyok. Ruha nélkül viszont átlag feletti. Csak ugye, főleg ilyenkor, senki nem lát ruha nélkül :D

Sikerem van, de főleg abban az fázisban amikor már ismerős, összeszokott a banda és meg tudok nyílni.

Mivel férfi vagyok, nem sok nő jön oda :)

Az oldalon képcsere után többnyire van folytatás. Úgy érzem bejövök a lányoknak

2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

A környezetemhez, ill. a saját elképzeléseimhez viszonyítok.

Annak, hogy mennyire vagyok sikeres a másik nemnél, csak egy kis része a külső. Ha az alapján döntenék, hogy egy nap hányan jönnek oda ismerkedni, akkor igen csak az 1-es felé konvergálnék a skálán:D Mivel véleményem szerint az emberek nagyon kis százalékban merik leszólítani az utcán azt, aki tetszik nekik külsőre, így ez alapján nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Ide pedig nem pakolok fel magamról képet, tehát fogalmam sincs róla, hogy a válaszadók milyennek találnak. Bár hozzáteszem, azért kíváncsi lennék rá:D

2017. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Általában nem szoktam magamat értékelni. Ez nekem nem megy. Nem tudom, és nem is tudnám reálisan értékelni saját magamat.
2017. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem/szoktam elhelyezni magam tízes skálán és nem is tudnám. Senki nem jön be mindenkinek.

Az első szempontot tartom a legmérvadóbbnak, meg esetleg a másodikat. A harmadik és a negyedik a világon semmit nem jelent.

2017. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Lazy Lover ***** válasza:
Jobban,0,0 átlagosnak titulálnak
2017. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Konfidencia intervallum becslést végzek.
2017. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!