Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A siránkozó, nyavalygó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A siránkozó, nyavalygó, obégató kérdéseket olvasva ti is szuper intelligensnek tartjátok magatokat érzelmileg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 22:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
De jó kérdés! :) Igen, igen és igen!
2017. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem mások sikertelensége határozza meg az én sikeremet, szóval nem. Magamhoz mérem magam.;)
2017. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Hát van benne valami, vagy ilyenkor mindig arra gondolok, hogy a nyafogók rengeteg mindent nem tudnak még, amiket én már tudok.
2017. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
El sem tudom mondani, mennyire nem a világom részei azok a dolgok, amik miatt itt egyesek képesek kérdéseket kiírni. Már eleve az is, hogy valaki kérdést ír ki. Én nem írok ki soha, mert tudom jól, hogy a saját problémáimra csak én tudok megoldást találni, ebben senki se segíthet se itt, se máshol. Igaz, most mégis kiírtam egy kérdést, de igazából nem akarok vele megtudni senkit, inkább csak építő szándákú.
2017. nov. 25. 22:21
 5/24 anonim ***** válasza:
Én semmi olyat nem tapasztaltam/tudtam meg itt amit már előtte ne tudtam volna. Nem sok olyan kérdés van amire nem tudnám a választ :)
2017. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Ha pedig valaki mások lelki vagy érzelmi nyomorának olvasgatása miatt érzi magát a fellegekben azt nem mondanám érzelmileg szuperintelligens emberbek.

2017. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
semmiképp
2017. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Erősnek kell lenni. Túlkell élni a krítishelyzeteket-ha évekig is tartanak, akkor is.


“Fiamból idegbeteg lett, nem bírta a váltásokat

és elnézem az unokámat, látom, hogy gyönge alak,

hogy lesznek ezek túlélők, valami itt korcsosul,

kérdezném, hogy száz év múlva ki tud majd itt magyarul?

És ahogy magukat nézem, egyik sem betonkemény,

hát elszállnak az első szélre, mi lesz így, kérdezem én?”

2017. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Heart of Darkness ***** válasza:
75%
Bármilyen kérdést is olvasok, érzelmileg én mindig egy roncs maradok.
2017. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

Azért vagy roncs, mert annak hiszed magad. Én is annak hittem sokáig magam. Ez egy ördögi kör.

2017. nov. 25. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!