Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok férfi ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok férfi ilyen rossz véleménnyel a bolti eladókról?

Figyelt kérdés

Hogy buták, dohányoznak, nem tanultak tovább, etc.


Rengeteg lány dolgozik egyetem mellett pénztárosként, és ez ugye nincs a homlokukra írva, ugyanolyan eladók, mint azok, akiknek ez a végzettsége/ebben dolgozik teljes állásban.


Akkor mi értelme általánosítani?


2017. dec. 3. 15:49
 1/6 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rossz véleménnyel róluk, sőt van egy kedves eladó lány aki mindig mosolyog rám és flörtölni próbál velem.
2017. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem általánosítok, de tény, hogy életem legbutább randipartnere egy eladólány volt.
2017. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem nézem le még azt sem aki főállásban csinálja ezt, szerintem amúgy sem lehet mindenki egyetemi végzettségű nem ezen múlik egy embe értéke. És én magam sem ezt nézem, lehet tanulatlan az a lány ha egyszer beleszerettem nekem nem számít.



30f

2017. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket, inkább megnézem őket :D

Soha nem a végzettsége vagy munkája alapján ítélek meg másokat. 28/f

2017. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten meg szokta édesíteni a napomat, amikor egy bájos, mosolygós eladólány/nő szolgál ki, úgyhogy nincs ilyen jellegű problémám. A bolti szarkákról rosszabb véleménnyel vagyok :D
2017. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1: ÉÉÉÉS??? Miért nem léptél eddig? :D Gyerünk, gyerünk! :)


Nem vagyok rossz véleménnyel róluk, még aki semleges számomra is azokkal is el lehet beszélgetni ad-hoc bármiről, ha az ember nem rohan. :) Van környékemen szintén egy nagyon kis aranyos nőci, csak már rég láttam, lehet már nem dolgozik ott :(

2017. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!