Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mitől függ, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mitől függ, hogy egy nő csak szexre kell nektek vagy többet is akartok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a srácnak bejön a csaj (és itt most a normális nőkről beszélek, nem azokról, akik fűnek-fának odaadják magukat), teper, hogy megszerezze, de nem akar tőle többet a szexnél? Ha már ennyire próbálkozik, valami csak megfogta őt benne nem? Akkor miért ne lehetne belőle párkapcsolat is akár, miért nem akarja megismerni? Nem akarok általánosítani, csak olyan sokszor találkozom ilyen esetekkel és egyszerűen nem értem.

2017. dec. 4. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Na ezt én is tudni szeretném!:D
2017. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nő személyisége, lelke a kulcs, meg amit sugároz magából. Ha valakinek annyira tökéletes külseje van, azért megéri az erőfeszítés szex terén. De akinek szép lelke, jó személyisége, belső értékei, tartása, nőiessége van, azzal senki nem akar majd csak szexet. A férfiaknak remek érzéke van hozzá, hogy ezt megállapítsák. Vannak nők, akikre elég ránézni, és már a kisugárzásukba beleszeret az ember, és nagyon megismerni sem kell, mert a kisugárzása mindent elmond róla. De kevés ilyen nő van.
2017. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Pl ha egyszerűen nem jössz be neki csak mint szexpartnert ugy tud elképzelni akkor nem sokat tehetsz .Elfogadod hogy örök 2.leszel az életében vagy keresel olyat aki elfogad olyannak amijen vagy és neki viszont az első leszel az életêben.Olyan is van aki csak szexet akar nem foglalkozik nagyon a külsővel.A neveltetés is szàmít mit làtott apukàtol.
2017. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég összetett dolog, nem ilyen fekete-fehér. Vannak pasik, akik egész egyszerűen az adott pillanatban nem akarnak kapcsolatot. Ilyenkor teljesen mindegy, hogy milyen a személyiséged, mert nemis érdekli őket, tudatosan nem akarnak szerelmesek lenni. Mert lehet nincs idejük egy kapcsolatra, vagy kedvük nincs hozzá.


A másik pedig, hogy lehet akármilyen a személyiséged, valakinek te vagy a tökéletes nő, más viszont nem tud beléd szeretni. Ismétlem, nem fekete-fehér a világ, hogy valaki vagy szerethető, vagy nem, vagy csak szexre kell, vagy kapcsolatra. Kinek mire, van olyan pasi, akinek erre kellesz, másnak arra. Olyan embert kell találni, akivel kölcsönösen szeretni tudjátok egymást.


Én is csomó rendes, aranyos, szép lányt ismerek, akikkel ennek ellenére is sok pasi csak szexelni akar, de ilyenkor nem a lányokban van a hiba, csak egész egyszerűen nem a megfelelő pasikat fogták ki, lehet még éretlenek és nem tudják értékelni az ilyen lányokat, vagy csak minél többet meg akarnak dugni. Manapság ez a divat.

2017. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégha be is jössz neki akkor is nem fog többet adni magàbol mert nagy az egoja és addig tehetsz barmit nem biztos hogy beadja a derekàt .A másik az hogy mire eléred nàla hogy legyen több addigra belefàradsz és megunod az egészet .Annyi erővel meg inkabb mar keres az ember olyat aki komolyabbat is akar szexnêl.
2017. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó párkapcsolatom mikor vége lett jól ki voltam borulva (számomra ő volt a tökéletes nő, tervezett lánykérés előtt szakított), azóta nem mertem komoly kapcsolatba belemenni. Ismerve magamat, ha szimpatikus a csajszi és komolyan meg akarom ismerni, akkor könnyedén bele tudok esni (persze csak akkor ha nincs senkim), és ezt egy darabig nem akarom. Viszont igényeim vannak, mint ahogy a nőknek is, így laza kapcsolatokban nincs semmi kötelezettség, kötöttség, pláne nincs csalódás, ami nem hiányzik.
2017. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem tepert elvitt mindenhova eljatszotta a nagy romantikust csak hogy megfektessen.Megkell hogy mondjam van érzéke a színészkedéshez.Jahh egyépként biztos bejöttem neki csak nem mondta csak aklor bökte ki hogy nem vagyok az esete mikor már honapok teltek el.Vannak pasik akik mindent megtesznek csak hogy kapjanak egy kis szexet jahh és jo kis tuning az egojuknak és még önbizalmat is ad nekik ha egy nem csunya nőt megtudtak fűzni.:)Nem nagyképűségből mondom de sztem őket ez is hajtja .
2017. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 válaszát kiegészíteném azzal,hogy a férfiakat is elemzem egy kicsit.

Tehát vannak akik csak trófeákat gyűjtenek,ezeknek többnyire nem számít milyen a nő,a lényeg a számokon van,az hogy hány nő szívét teszik tönkre az mellékes.

Vannak a mondjuk a "viszonyítási alapot" reprezentálő közép. Akik úgy vannak a dologgal,ahogyan #2 írta.

S van (nem is tudom minek nevezzem) egy olyan réteg,kik szöges ellentétei az első csoportnak,ők inkább csak a párkapcsolatra fókuszálnak.

Na már most ez egy nagyon tág vonalakkal ellátott besorolás. Az emberek nagyjából a 3 csoport egyikéhez húzódnak inkább.

Az,hogy a körülötted lévő férdiak többsége egy adott csoportot képvisel nem jelenti azt,hogy mindegyik így gondolkodik.

Legalább is ez az én meglátásom.

2017. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy lányt, lassan 10 éve, aki jó fej, aranyos, kedves, és bár nem az a kifejezett álomnő, de szexuálisan rohadtul beindít. De tényleg, ha most jönne egy dzsinn, hogy a világon bárkivel eltölthetek egy éjszakát, akkor ő lenne az.


De valahogy nem tudom elképzelni, mint a barátnőmet, ezért nem is próbálkoztam nála, nem akartam kihasználni. Nagyon sokat törtem már ezen a fejem, de nem tudok rá választ adni, hogy mi hiányzik, de a szexuális vonzalomhoz hozzáadva a személyiségét fülig szerelmesnek kellene lennem belé, valamiért mégsem.

2017. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

az én szuverén döntésemtől. Le akarom-e magam kötni/ nem akarom magam lekötni.

Nem túl bonyolult.

2017. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!