Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szólj hozzá, ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szólj hozzá, ekkora unalmat hallod, ilyen nincs. Halálra unom magam, mert nincs senkim, de (? )

Figyelt kérdés

Vége lett egy szuperszónikus kapcsolatomnak, túltettem magam rajta...de hiányzik a kapcsolat, kell egy lány, de előbb el kell intézzek pár dolgot, amik létfontosságúak. Ezek kb 2-3-4 évbe telnek, míg elintézem ezeket. De ha belemegyek egy kapcsolatba most, akkor borúl minden.

A kapcsolatomnak kb 7 hónapja lett vége.

Egyedül kell lennem, de nagyon rossz, olyan rossz, hogy le se tudom írni.

Elfoglalom magam, meg minden, de az isten verje meg....hát szarul vagyok!

Ilyenkor mit illik csinálni? Mit szokás? Kapcsolatból kapcsolatba ugráltam eddig. Eddig! De most a jövőmre koncentrálok, de most komolyan így kell, ilyen unalmasan végigbaktatnom ezen a 2-3-4 éven?

Koptatom az időt, nem vagyok mai csirke...elmúltam 24, de még nem vagyok 27....


2017. dec. 5. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi az oka annak hogy 3-4 évig nem lehet barátnőd?
2017. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak mert gondolom nem az a probléma, hogy te őgy gondolod hogy nem tudod helyrehozni az életed ha van barátnőd. Olyan lányt kell találni aki segít rendbe rakni.=) Nekem is kezdődő kapcsolatom van, nagyon keveset találkozunk mert a srác hasonló helyzetben van, de megértem, és mikor találkozunk akkor meg mindenért kárpótol.=)
2017. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is azért mert a minusz 260-ban vagyok. És el kell jutnom a plusz 260-ba.

És olyan nyomorék személyiségem van, hogy ha van valakim, akkor minden időt, minden érzelmet, minden energiát, minden pénzt a kapcsolatba ölök.

Masodszor pedig azért mert mivel jelenleg a nullán se vagyok, hanem jóval alatta, úgy szeretnék belemenni ey kapcsolatba, hogy van valami a hátam mögött, pl suli, munka, jogsi, autó, pénz stb.

Harmadszor pedig, nekem minden hatványozottan nehezebben megy, ami egy átlag embernek 1 hét, az nekem 9-10 hónap.


Szóval ezekért. De Istenemre mondom, iszonyatosan unalmas és egyhangú, szürke, monoton, apátiás így élni/haladni.


Most akkor ezt végigkell “szenvedjem” így?


Vagy elmúlik, vagy...vagy...vagy mi van most? :(

2017. dec. 5. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem használ ki téged, ha szeret a csaj. Egy idő után még segítség is lehet. Ha normális megérti, ha nem érti, nem ő kell neked. Kicsiket úgy is költhetetsz rá, az már mindegy hogy 1-2 hónappal később sikerül e teljesen felhoznod magad vagy sem
2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,érthető,ha hiányt érzel. Van az úgy,hogy az ember csak simán halad az útján,amit megtervezett, és olyan dolgok történnek,ami megváltoztatja a haladás módját, de az irány megmaradhat attól.

Pl ha egy két hónap múlva megismerkedsz egy lánnyal , egy helyen,ahol nem is gondolnád. Felkelti az érdeklődésed.Közeledsz hozzá.Elkezdődik valami,amire most még azt mondod,hogy nem,mert van egy célod,és kikövezted magad előtt az utat .

Most nem azt mondom,hogy mese habbal ,és akkor minden majd szépen megtörténik, de te is beláthatod,hogy az élet ettől szép,nem tudhatod,hogy mit hoz a holnap. Bármilyen közhely is :D

Én egy 4 éves terv 3.événél járok...szintén mint te is,nem terveztem bele olyan személyt,aki elveszi az eszem konkrétan.. Hát,így történt. Nem terv szerint.

a nap süssön rád.

2017. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2017. dec. 6. 04:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2017. dec. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!