Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti összejönnétek egy olyan férfival aki csomagfutárként dolgozik?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok szánalmasnak azt a munkát?
2017. dec. 5. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te vagy az, aki csomagfutárként dolgozik?
2017. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én eleve nem jönnék össze olyan nővel, akiben egy ilyen kérdés felmerül...ez a szánalmas, nem a csomagfutár munka... tipikus lábam szétrakom 20ezerért pi*sa az ilyen...
2017. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a csomagfutár.
2017. dec. 5. 20:24
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem szánalmas a munkád. Semmilyen munka nem szánalmas. Ha valamelyik rbanc szánalmasnak tartja, azt messziről kerülni kell.
2017. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak egy fogorvosnővel fogok randizni és félek,ha megtudja mivel foglalkozok akkor nem lesz több randi.
2017. dec. 5. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csomagfutárok elég szépen keresnek, amiket hallottam.
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Minden munkát el kell végezni, nem lehet mindenki bank igazgató. Innentől kezdve én egyiket sem nézném le. Meg lehetne nézni mi történne ha hirtelen mindenki szánalmasnak tartaná az utcasöprést, takarítás vagy éppen a csomagközvetítést. Csinálja mindenki azt, amiben örömét leli, vagy ha nem teheti, akkor legalább azt, amihez ért.
2017. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

És aki a mobilwc-ket hozza/viszi az milyen? Semmilyen.....plusz még jól is keresnek állítólag.

A nő nem a munkádra kíváncsi hanem rád....

2017. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná, főleg a szexi GLS futárral, aki a csomagokat hozza az üzletbe, ahol néha diákmelózom.
2017. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csomagfutárok jól keresnek, de sokat is dolgoznak.
2017. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!