Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy valakivel, hogy elmondja, hogy régen egyáltalán nem jöttél be neki?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 09:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok.
2017. nov. 30. 09:41
 2/12 anonim ***** válasza:
Számomra a múlt nem fontos, hisz én is rengeteget változtam.
2017. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Ppl can change. Tudom, milyen voltam anno, és visszagondolva magamnak sem voltam a legszimpatikusabb, sokszor viselkedtem idiótán. Meg csúnyább is voltam, vagyis igénytelenebb. Teljesen megértem, ha az valakinek visszataszító volt, nekem is, azért változtattam magamon.
2017. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, én ugyanezt a páromnak bevallottam, az elején nem volt szimpatikus, de ez nyilván változott :)
2017. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen persze. Örülnék, hogy ez megváltozott.
2017. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy jó ízlése van, én sem járnék a 10 évvel ezelőtti önmagammal.
2017. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha nem 10 évről, hanem fél évről lenne szó?
2017. nov. 30. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél évvel ezelőtt valamiért pont kib.ott sokat hittem magamról és osztottam az észt... :D Érthető, ha nem voltam vonzó.:D
2017. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, elmagyarázza-e, hogy miért, vagy van-e rá jó oka. Ha azért, mert fél évvel ezelőtt 100 kilós voltam, most meg 50, vagy fél évvel ezelőtt tök máshogy öltöztem, hát, még ha nem is esik olyan jól, de érthető (amennyiben reális az igény, nem egy Quasimodo mondja azt, hogy most, hogy kifitneszezted magad, jó vagym 10 kilóval ducibban undorító voltál). Mindenkinek vannak igényei a külsőt illetően.

Ha régen a haverok ízlése után ment, és megbánta, még az is belefér. Vagy ha azt mondja, nem voltam az esete, de megismert, és megszépültem a szemében, akkor is lehet. Kérdés, mennyire érzem őszintének.


Ha viszont azt látom, hogy hát csak úgy rámfanyalodna, mert p...inak p...i vagyok, akkor nem jönnék vele össze.

2017. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Az én véleményem is változik olykor másokról.
2017. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!