Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg olyan hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg olyan hatalmas kérés lenne?

Figyelt kérdés

Napokban kiírtam egy kérdést, bőrkeményedéssel kapcsolatos.

Pikk-pakk kiderült, hogy hatalmas tapló vagyok, mert 2017-ben el merem várni a nőtől, hogy ne legyen bőrkeményedéses a talpa!

WTF?

Ne hülyéskedjünk már, lassan oda jutunk, hogy már a fürdés se lesz alap, hanem külön elvárás vagy hogy?

Kell egy normális talpbetét meg hetente egyszer lerezselnj, bekenni, kész.

Miről beszélünk?


2017. dec. 6. 14:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Ez legyen életed legnagyobb problémája! Ne zavarjon, hogy egy kapcsolat sokkal többről szól, mint egy sz..ros bőrkeményedésről, de mindegy. A kérdés tükrözi az agyi szintedet!


Ne csodálkozz azon, hogy miért nincs még barátnőd, mert ilyen éretlen kisfiú vagy!

2017. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
98%

9es vagyok.

Ráadásul nagyanyáink miközben a földben dolgoztak, nem gondolom hogy a bőrkeményedéssel foglalkoztak volna a lábukon. Pedig az a korosztály nő volt, sokkal inkább mint a mostani korosztály...

Ráadásul igényes is.

A mostani nőnek (nem védeni akarom), de barbibabának kell lennie...

De miéééért??? :D

Le kellene állni ezzel kedves férfi társaim.

30/F

2017. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Fekete haj?

Hogy jön ez ide?

Igen is igénytelen az, akinek bőrkeményedés van a talpán.

Heti 10 perc.

Miért nem fér bele?

2017. dec. 6. 15:20
 14/38 anonim ***** válasza:
94%

Vicces ezt egy férfitól hallani, akik az esetek nagy részében igénytelenebbek és csak egy fokkal szebbek az ördögnél..

NEM lehet mindig tip-topnak lenni, és aki ezt elvárja a párjától, az vegyen egy guminőt.

2017. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
90%

Még azt elfelejtettem leírni, hogy ha ne adj isten, lesz párod és gyereketek, akkor is elvárod majd a nődtől, hogy top és fitt legyen, miközben a gyerek lefoglalja 100%-ban minden erejét?

Akkor is majd a sz..ros bőrkeményedés lesz a téma nálad?


Szánalmas vagy!


11-es válaszoló vagyok

2017. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

9es vagyok ismét.

Szabad kérdezni a korod?

2017. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%

Ha neki ez a vesszőparipája, hát hadd legyen. Pont annyira fura ezért ennyire nekiesni, mint az, amit ezen hozzászólok gondoltak a kérdés piszlicsáréságáról.

Azért mert ő, egy a hétköznapi életben kevésbé elfogadott stikket közölt, még nincs vele baj.

Ugyan olyan, mint másoknál a körömrágás, a lenőtt haj vagy a töredezett manikűr/pedikűr. Sőt, én a szőrös mancsoktól és lábaktól mászok falra.

2017. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdrző! Remélem kéthetente jársz pedikűröshöz!
2017. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bőrkeményedés a lábamon, de nem azért mert odafigyelnék rá. Soha nem ápoltam kifejezetzen, egyszerűen ilyen.

Szerintem nagyon szánalmas, ha valakinek ezek a top elvárások egy kapcsolatban. Ha terhes lesz, akkor majd reszeled te a lábát? Te is megfelelsz hasonló elvárásoknak?

2017. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a gond hogy ilyen stiklije van, hanem azzal hogy lazán leigénytelenezi a nőket/azokat akinek bőrkeményedése van. Melózok, talpalok, vállalkozásban nyomom. Saját lakásomat felújítom épp, de igényes vagyok. Nehogy már (tökmindegy ki) azért leigénytelenezzen, mert van bőrkeményedésem.


Van egy srác aki bejön a munkahelyre egy zokniban, felvesz egy tisztát a melóra és mikor végzett, megmossa, törlia lábát és tisztát megint. Mégsem igénytelenez le minket.

Ő extrán igényes, mi igényesek vagyunk. Borotvált mellkas, hónalj, rendben tartott haj, borosta.

Szintek vannak. Ahogy semmi sem csak fekete és fehér, ez sem az.

Szal nagyon sok sebből vérzik a dolog.

9es voltam ismét.

2017. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!