Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg olyan hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg olyan hatalmas kérés lenne?

Figyelt kérdés

Napokban kiírtam egy kérdést, bőrkeményedéssel kapcsolatos.

Pikk-pakk kiderült, hogy hatalmas tapló vagyok, mert 2017-ben el merem várni a nőtől, hogy ne legyen bőrkeményedéses a talpa!

WTF?

Ne hülyéskedjünk már, lassan oda jutunk, hogy már a fürdés se lesz alap, hanem külön elvárás vagy hogy?

Kell egy normális talpbetét meg hetente egyszer lerezselnj, bekenni, kész.

Miről beszélünk?


2017. dec. 6. 14:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%
Beteg vagy, leülhetsz. Meggyógyultál, beszélgethetünk.
2017. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
97%
Nahh... megvót a napi lábfétises kérdés.
2017. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
55%
ha neked se az, akkor jogos elvárás
2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

9


Heti 10 perced nincs, hogy rendbe tedd a lábad?

2017. dec. 6. 16:48
 25/38 anonim ***** válasza:
93%

Mivel semmit nem tudsz írni az érveimre, vissza kérdezel? :)

Jelzi az agyi kapacitást is.

Ha egy dolgot megkérdezel, indítassz egy vitát (mivel láttad mit váltott ki az emberekből a "butaságod", tudtad hogy az lesz belőle), igenis állj bele és próbálj érvelni.

Ha nem megy, ne írj ki ilyen kérdést, mert csak lejáratod magad. Ahogy most is történt.

Hogy reagáljak a kérdésedre: leírtam már, még egyszer tuti nem fogom.

9

2017. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Nem kell terelni, igénytelen vagy, ha nincs 10 perced.

Hiába magyarázkodsz agyi kapacitásról meg stb, mellébeszéd.

2017. dec. 6. 17:03
 27/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos hogy igénytelen csak nem tud lehajolni a hasától a lábáig..:DDD

ha majd öreg lesz, büdös, beszarik és pelenkázni kell akkor mit fogsz csinálni?? Mert gondolom nem rövidtávú kapcsolatot keresel hanem kizárólag komoly, stb. életre szóló kapcsolatot ahogy nőként ezt elvárja az ember..

Akkor mi lesz ? nem bőrkeményedése lesz hanem májfoltja, ekcémája, övsömöre... bár lehet neked meg hályogod.

2017. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Amúgy én el is várom a páromtól hogy rendszeres bőrkeményedése legyen igaz nem a lábán hanem a lábai tetején ahol összenőnek..Igaz én nő vagyok.
2017. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Én totálisan leszarom a bőrkeményedést. Nem igénytelenség. Akkor sem, ha te annak tartod. Még jó hogy nem az agybeteg véleményed a mérvadó.
2017. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, neked halvány gőzöd nincs a bőrkeményedésről. A pártomnak van, járt jó pár dokinál. Jár kezeltetni, vágja, reszeli és még is van. Egy napot cipőben van, már érezhető. Lehet, minden este csontig kéne reszelni, hogy ne legyen.
2017. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!