Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakította meg velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakította meg velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok. A történet ott kezdődik, hogy egy online játék alkalmával meg ismertem egy 24 éves srácot. Nagyon sokat beszélgettünk nagyon közel engedtem magamhoz.Volt közös témáink. Ő nagyon zárkózott személy. Mivel az akkori párkapcsolatom nagyon rosszra fordult, megtaláltam benne a lelki társam, akinek bármit el tudtam mondani. Akkor igaz, hogy nem személyesen de velem volt a legnehezebb időszakban. Teltek a hetek,hónapok. Próbáltam fel olvasztani jéghideg szívét. Végül kialakult bennem egy fajta kötődés.. Ez valami olyasmi, hogy bármit megtennék, bármit fel áldoznék azért, hogy a barátja, a testvére, vagy a szerelme legyek. Ahogy telt az idő, úgy kezdett megnyílni felém, aminek nagyon örültem. Végül, csak rá-rá kérdezgettem, miért nincs barátnője. Válasza az volt, hogy ő nem szeretne kapcsolatot illetve próbál mindenféle érzelmet kizárni az életéből. "Gondjai vannak az alkohollal".. Nos, csak rá vettem egy személyes találkozóra. Én Győrben élek, Ő pedig Békéscsabán. Hát fogtam magam, és elmentem hozzá. Személyesen teljesen pozitív csalódás volt számomra. Úgy gondoltam, hogy talán nem vagyok az esete és nem fog közeledni hozzám. Nagyon udvarias, igaz nem túl bősszavú.. De, a kémia megvolt! Az apró érintések, és mosolyok.. Zavarban volt ő is, én is..( Hmm, így vissza gondolva bele remegek. Annyira jó volt! ) Jól éreztük magunkat. Búcsúnál, úgy gondoltam, talán úgy tudom kifejezni magam teljesen, ha meg ölelem.. és igen, nagyszerű volt! És eléggé közel sikerült a búcsú puszi az ajkakhoz.. Párszor elpityeregtem magam,sosem volt annyira jó élményem, mint akkor. Hazatértem és ahogy teltek a hónapok egyre jobban hiányzott ez a fiú. Nem akartam már titkolni, mindig hívtam, és írtam neki hogy hiányzik, és hogy szeretem. Eleinte szerintem nem vette komolyan.. Aztán, egy ittas pillanatában rákérdezett, hogy szerelmes vagyok e belé, és mondtam neki, hogy nem igazán tudom megfogalmazni, hogy mi ez, de igen lehet. Akkor azt mondta, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot.. nekem ez nem ment.. Rá 2 napjára, azt mondta hogy sajnálja, de nem akar velem ittasan beszélni, mert olyant mond, amit nem gondol komolyan. Úgy gondoltam, fátylat tett ennek a végére. Utolsó hívásom után, letiltotta a számom, és minden egyéb helyről ahol beszéltünk. Én azóta is keresem, próbálom elmondani neki, hogy sajnálom, ha megbántottam valamivel, nem szeretném őt elveszíteni. Már idegembe azt írtam neki, hogy akkor írjon ha felnő. Aztán egy kis idő elteltével, újból kerestem azzal, hogy hiányzik, és beszélni szeretnék vele. Akkor válaszolt annyit, hogy ír majd ha felnő. Most mit tegyek? Egyszerűen próbáltam már mindenhogy kiverni a fejemből, de egyszerűen nem megy. Annyira hiányzik, annyira szeretném őt boldoggá tenni.. Minden nap , a nap 12 órájában rá gondolok, a hangjára, az illatára.. Mindig azt mondta, hogy nem akarja hogy szenvedjek miatta. Én sosem szenvedtem, addig a percig, amíg el nem lökött magától. 2x voltam szerelmes eddig. Az első szerelmemet elvesztettem autó balesetben. A második pedig ő, és őt már sosem akarom elveszíteni. Nagyon, de nagyon hiányzik.. minden hibájával együtt.

2017. dec. 6. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

szerelmes vagy?

majd elmúlik :D

2017. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
mindig ezek a zárkózott személyek komolyan....mintha valami vírus lenne -.-'
2017. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát ebből nekem úgy tűnik hogy csak Te vagy szerelmes Ő nem ,mert keresne ha komoly érzelmei lennének,nem tudo elképzelni hogy esélyt sem adna , ha komoly érzései lennének feléd.
2017. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Válasza az volt, hogy ő nem szeretne kapcsolatot."


Ezért szakította meg veled a kapcsolatot.

2017. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én sosem mondtam neki, hogy jöjjünk össze. Vagy, hogy legyen kölcsönös az érzés. Egyszerűen, csak őszintén el mondtam neki, hogy mit érzek. A barátságunkat nem tettem volna tönkre azért, hogy több legyen köztünk.
2017. dec. 6. 15:16
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Egy alkoholista tönkretenne téged lelkileg. Agresszívek, megbízhatatlanok, hajléktalanra isszák magukat, anyagi és lelki csőd lenne. A mostaninál milliószor mélyebb szakadékba kerülnél mellette. "Bocsi nem tudok lemenni mert elittam a jegyrevalót, tudsz kölcsönadni?"

Ez várna rád, te is tudod belül

2017. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondta is, ő szeretne minden érzelmet kizárni az életéből. Pontosan ezt tette.

Ne írj ennyit neki, mert már az se tűnik normálisnak. Engedd el. Egyszer találkoztatok...

2017. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem te hibàztàl .Te kerested ő csak a kifogásokat kereste .Egyépként ha vmi ki is alakult benne irantad akkor esetleg akkor fog engedni ha ugy érzi te vagy szamara az igazi és rajön hogy akkor igy örökre egyedül marad .Sajnos te nem tudsz ennél többet tenni.Ne keresd ne foglalkozz vele mêg szerelmes vagy belé de ha eggyüttélnétek és harcolnod kellene vele mert nehezen tud vàltozni akkor simàn benne van a pakliban hogy kiszeretsz belőle és nem vágyol màr az érintéseire .Ezt még most nem igy làtod de ha felszàll idővel a rózsaszín köd akkor megunod a viselkedését és màr csak pusztàn ragaszkodásbol maradsz vele eggyütt.
2017. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
A màsik dolog meg az hogy ő egy alkesz és mellesleg önző.
2017. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja, igen azt kihagytam, hogy párszor azt is mondta, hogy ő teljesen el lenne ha egész életében egyedül lenne. Igazából, nem tudom megfejteni őt. De, már nem is akarom. Mást mond a szívem, és mást az agyam.
2017. dec. 6. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!