Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden kapcsolathoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden kapcsolathoz úgy állni, hogy örökké fog tartani?

Figyelt kérdés
Aztán általában jön a csalódás, mert a kapcsolatok nagy részének szakítás a vége, ráadásul sokszor úgy, hogy azt csak az egyik fél akarja. Akkor mégis miért így állunk hozzá, és miért nem úgy, hogy együtt vagyunk, amíg jól érezzük magunkat, aztán ha több év múlva is így lesz, elkezdhetünk komolyabb dolgokban gondolkodni, családot alapítani stb.
2017. dec. 9. 15:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#29 ácsi, kezdjük ott, hogy a kérdés arra irányult, hogy tarthat-e örökké egy kapcsolat. Nem arról volt szó, hogy vannak-e boldog párok. Persze, hogy vannak, amíg van szerelem. De örökké semmi sem tart, csak ezt fájdalmas elfogadni, ezért sokan inkább abban a hitben ringatják magukat, hogy mégis létezik ilyen. Persze, erre is kell törekedni, de ez nem rajtunk fog múlni, az érzéseknek nem lehet parancsolni.


Amúgy meg attól, hogy te látsz boldog házaspárokat, még nem biztos, hogy tényleg azok is :D Tudod hányszor derül ki utólag, hogy messze nem volt minden rendben, csak nem mutatják a külvilágban?

2017. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

# 31 Fölösleges nekem magyaráznod, csak azért mert nem pontosan fogalmaztam meg magam. Én nagyszüleimre, meg más öreg házaspárokra gondoltam csupán. Sajnálom, ha te nem láttál öreg házaspárokat.


Mindenkinek vannak mindennapi problémái, függetlenül attól, hogy párkapcsolatban vannak-e, vagy sem. Magányosan is lehetek boldogtalan, tehát a párkapcsolatnak nem az a szerepe, hogy kötelezően boldoggá tesz engem minden pillanatban. De van olyan, hogy a párom elég boldoggá tesz, és általában elég elviselhető is ahhoz, hogy letudjam élni vele az életem.


Én is mondhatnám, hogy *Hányszor derül ki utólag "boldog independens szinglikról"; akik hirdetik, hogy mennyire jó egyedül lenni; hogy messze nincs minden rendben, csak nem mutatják a külvilágban?*

2017. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én eléggé meglepődnék, ha a párom ilyen pesszimistán állna a dologhoz.

Nyilván tisztában vagyunk vele, hogy mennyi szakítás és válás történik minden nap.

De ettől függetlenül jól megvagyunk x éve, egymással tervezünk ameddig csak lehet, tényleg egymással szeretnénk leélni az életünket.

Én nem tartom ezt annyira lehetetlennek.

A nagyszüleim fiatalon ismerkedtek meg. Most 70 évesek elmúltak és együtt vannak, szeretik egymást őszintén, a sok minden ellenére is, amiken keresztül mentek az évek során.

És nem azért vannak együtt, mert ciki lett volna elválni vagy ilyenek.

Egyszer felmerült a kérdés és majdnem meg is történt.

De túl jutottak mindenen.

Én is ezt szeretném, nem szeretném pár évente cserélni a partnereimet.

Persze nem akarnék benne maradni egy szar kapcsolatban, de én hiszek benne, hogy amíg mindkét fél akarja és tesz érte, addig működni fog.

2017. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség, de ha jobban belegondolunk és megismerünk valamit, eltelik egy kis idő és ha tényleg komolya az a kapcsolat akkor miért baj ha valaki ezt gondolja, hogy örökké tart?!

Na meg ha egy férfi kiejt egy ilyet a száján hogy mi lesz 7 nap múlva mert nem tudhatjuk?! Na onnét lécelni kell! Egy férfi, aki komolyan is gondolja ilyet nem mond ki...szerintem

Igenis legyen egy igazi örökké tartó,mint a sok idióta csak lukrajáró "férfi" egy nő életében.

2017. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
"Valakit"
2017. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Pontosan EZÉRT érnek véget a kapcsolatok. Mert a sok dinka azt hiszi, hogy ez örökké fog tartani...


"Miért éljünk, ha egyszer úgyis meghalunk?"

"ennyi erővel már mi értelme ismerkedni, vagy kapcsolatban lenni?"


Én is ugyanezeket kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal...

2018. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!