Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ti munkanélkülitek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti munkanélkülitek lennétek minden házimunkát ti végeznétek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal, nemrég munkanélküli lettem.

Nem mondom, hogy ő tart el, hisz kapom a munkanélküli segélyt + vannak megtakarításaim és közös megtakarításaink is, tehát van mit berakni a közös kiadások fedezésére, bár kevesebbet mint eddig. Ő elvárja, hogy mivel egész nap itthon vagyok, ezért a házimunkát 100%-ban én végezzem, annyi a segítségem hogy hétvégén besegít.

De mivel nem kell eltartani engem, ezért igazságtalannak érzem azt, hogy minden rámhárul. Most ha otthonról dolgoznék, akkor is nekem kéne mindent csinálni? Akkor is mondhatná azt, hogy egész nap itthon vagyok és ráérek...


2017. dec. 11. 08:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
30%
Mivel egész nap otthon vagy ezért igen, te. Ő nyilván nehezebben tudja ezt véghez vinni úgy, hogy nem tartózkodik a lakásban.
2017. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
54%
Egesz nap otthon vagy. Eleg alap, hogy nem ot dolgoztatod, meg munka utan...
2017. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
Más, h otthonról dolgozol és megint más dolog, h munkanélkülin vagy otthon. Ne keverjük a kettőt. De könyörgöm, csak azt ne mondd nekem, h mindennap fel kell mosnod, porszívóznod, port törölnöd, amik heti 2x alkalommal elég... Szóval, mik azok a dolgok, amikbe annyira bele akarsz halni, mert "egyedül" kell csinálnod?? A főzés meg mondjuk a napi mosogatás?
2017. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
Igen, amikor munkanélküli voltam, minden házimunkát én csináltam. Dolgoztam otthonról is, akkor nem csináltam minden házimunkát én. A kettő nem ugyanaz. Amíg munkanélküli voltam, addig az időmtől bőven kitelt, és amúgy is így érződött helyesnek. Ha úgysem csinálok egész nap semmit, akkor miért várjam be folyton a másikat a takarítással?
2017. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
73%

Jársz dolgozni minden nap? Nem. Akkor ráérsz.

Ha pl otthonról melózol, gyerekkel vagy otthon, tanulni jársz stb, akkor nem várható el, de így igen. Neked nem jobb, hogy ha hazajön akkor tudtok együtt lenni? Vagy még ő álljon neki porszívózni?

2017. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
En legutobb 3 honapig voltam munkanelkuli es hogy ne unatkozzak, direkt sokat takaritottam. Olyanokat is megtudnam csinalni, amiket mar regota terveztem de idom nem engedte. Mellette foztem. Persze voltak olyan napok is, amikor ki se keltem az agybol egesznap , de tobbnyire a hazban tettem-vettem. A parom dolgozott en meg vezettem a haztartast. Tartalmasan telt a napom, nem hulyeseggel ment el. O nem faradt el annyira, mert sokszor volt, hogy en dolgoztam tovabb, igy o a munkaja utan meg fozocskezett kettonkre.
2017. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
Világos. Te egész nap otthon ezerrel keresed a melóhelyet, járkálsz elbeszélgetésekre, folyamat küldözgeted az önéletrajzodat meg telefonálgatsz jobbra-balra. Így elhiszem hogy nincs időd. Viszont ha egész nap döglesz otthon meg "majd holnap.." akkor hogy is várod el hogy a társad meló után még takarítson meg intézkedjen?
2017. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Nem is dolgozol otthon is vagy, mégis hogy kéne lennie...

Nem szeretem, ha a férfiak házicselédnek tratják a nőt, de egy munkanélküli ember erre való, nem többre.

2017. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha odáig süllyednék, hogy munkanélküli lennék, igen, én csinálnám.
2017. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Részmunkaidős voltam pàr hónapig, mert a nyelvvizsgàmat csináltam (bejártam ugyan iskolába, de az napi 3 óra volt, munkàval se tett ki egy teljes munkanapot), így én vittem a háztartást.

Most egyetemre járok mellette dolgozom, most is év viszem. Még így is hamarabb hazaérek, mint a pàrom, mire jön, meg van főzve.

Takarítani csak olyankor szoktam, ha szabadnapos vagyok, de a konyha-fürdőszoba rendbetétele, mosás, porszívózás sem visz el 3 óránàl többet a napból.

Szóval, ha nem dolgoznèk, még szèp, hogy èn csinàlnàm.

2017. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!